Domáca pekáreňModerná technológia nám umožňuje zjednodušenie života. Deň čo deň napreduje vďaka čomu vám môžeme predstaviť novinku, domáce pekárne.

Domáca pekáreň sa stane jedným z najpoužívanejších kuchynských prístrojov, ktoré vlastníte. Zjednodušte si život aj vy a zaobstarajte si vlastnú domácu pekáreň. Naučte sa správny postup a upečte si chutný bochník už zajtra ráno. Raňajky sú základom kvalitného dňa.

Žite komfortne a využite dnešný bohatý trh.

Náš TIP: KENWOOD BM 250

Popis: Pekáreň, ktorá vyhrala test domácich pekární v programe Čierna ovca. Kúpte si overenú kvalitu. Pekáreň disponuje kvalitnými funkciami a estetickým dojmom (foto v článku).

Dôležité informácie:

Rozdelenie domácich pekární na chlieb

Podľa veľkosti rozdeľujeme domáce pekárne na malé pekárne, ktoré sa vyznačujú len jedným miesiacim hákom a čo sa týka formy na pečenie, tá ma dno zvyčajne štvorcového tvaru. Veľké pekárne obsahujú dva miesiace háky a forma na pečenie má dno zvyčajne obdĺžnikového tvaru. Vždy treba prihliadnuť aj na fakt, pre koľkých stravníkov bude pekáreň, podľa čoho sa môžete rozhodnúť pre veľkosť a iné faktory.

Princíp pečenia

Možno sa pýtate ako sa vlastne používajú tieto výrobky. Som schopný/á si upiecť chleba? Nemusíte sa báť. Aj tento výrobok obsahuje návod na použitie. V manuále máte všetky dôležité informácie.

Multifunkčnosť alebo aj iné výhody domácich pekární na chlieb

Domáce pekárne sú veľmi užitočné kuchynské prístroje. Možno si to ani neuvedomujete, ale môžete ich využiť aj na mnohé iné spôsoby, ako si len upiecť chleba. Spracovanie ovocia a zeleniny alebo tiež príprava výživ pre deti, koláčov, mazancov a nutné je spomenúť program JAM, ktorý vám umožní pripraviť chutné marmelády a džemy.