Domáce spotrebiče ako vianočný darček sú často považované za kontroverzné riešenie. Ak sme si však istí, že dotyčnému urobia radosť, sú ideálnym darom. Preto neváhajte a vyberte ten správny elektrický spotrebič do domácnosti. Preferujte štýlové domáce spotrebiče s primeraným množstvom funkcií a vybavenia.

1. Kuchynské roboty šetria čas a energiu

Domáci robot BOSCH MUM 4780 je geniálnym pomocníkom každej gazdinky. Príprava surovín k vareniu a pečeniu zaberie veľké množstvo času a energie. V prípade, že chcete gazdinke dopriať viac voľných chvíľ, venujte jej kuchynský robot. Miešacia misa pripraví akékoľvek cesto na chutný koláč. Krájač, lis na citrusy, mixér a mlynček na mäso – zahrnuté v jednom univerzálnom prístroji. Jednoducho geniálne!

2. Hotdog priamo vo vašej domácnosti

Spoločná večera pri dnešnom vysokom pracovnom nasadení dospelých je skôr výnimkou. Večeru si pripravuje v domácnosti každý sám. Deťom podáva často večeru jeden z rodičov. Čo milujú deti všetkých vekových kategórií? Odpoveď znie – hotdogy. Ešte lepšie je, že pomocou GUZZANTI EHD 1 si deti pripravia večeru či raňajky úplne samé, jednoducho a rýchlo. Gazdinky ocenia ľahké udržiavanie tohto užitočného prístroja.

3. Najnenávidenejšia činnosť žien je žehlenie. Viete, ktorá je druhá v poradí?

Ženy z duše neznášajú žehlenie. Druhou činnosťou v rebríčku nepopulárnych domácich prác je umývanie riadu. Našťastie, existujú umývačky riadu. 5 špeciálnych programov umývačky riadu ELEKTROLUX ESI 66010 vás presvedčí o tom, že umývanie riadu je jednou z príjemných činností. Okrem toho táto unikátna umývačka riadu myslí aj na vašu finančnú situáciu. Jej charakteristickou vlastnosťou je úspora vody a elektrickej energie. Ušetrené prostriedky môžete použiť na iné zaujímavé činnosti.

4. Predpovede počasia sú často nepresné, spoľahnite sa preto na svoju vlastnú meteostanicu

Opäť ste s povzdychom skonštatovali, že včerajšia predpoveď počasia bola úplne opačná? Ste nervózni a cítite sa nepohodlne pretože ste nezvolili správne oblečenie. Čo robiť v tejto situácii? Zaobstarajte si domácu meteostanicu. Meteostanica vo vašej domácnosti vám poskytne vždy včas potrebné informácie. Meteostanica HYUNDAI WS 2001 WIND vás upozorní na zmeny počasia. To je však len jedna z jej skvelých funkcií. Prostredníctvom tohto vynálezu získate spoľahlivé informácie o vlhkosti vzduchu či rýchlosti vetra. Aktuálny čas, čas východu slnka, fázy mesiaca a budíky sú pre náš život potrebné a zaujímavé informácie.

5. Odšťavovač vo vašej domácnosti – záruka zdravia a vitality

Ovocné šťavy milujú deti. Pozerať sa na pomaranč, ktorý sa premení na chutnú šťavu, je pre deti zážitkom. Dospelí nie sú výnimkou. Lahodné dúšky šťavy pripravenej zo zmesi rôznorodého ovocia ocenia chuťové poháriky každého z nás. Okrem toho je ovocie zdrojom potrebných vitamínov. KENWOOD JE 750 je zárukou chutnej a kvalitnej ovocnej šťavy. Disponuje dvomi rýchlosťami, ktoré si poradia aj z tým najkomplikovanejším ovocím. Prednosťou sú ľahko udržiavateľné nádoby na dužinu a šťavu. Stačí jednoduché opláchnutie pod prúdom tečúcej vody a odšťavovač je pripravený na ďalšiu prácu. Geniálnou vlastnosťou je, že napríklad jablká nemusíme zbavovať ochrannej šupky. Je to nielen pohodlné, ale aj zdraviu prospešné, pretože šupka obsahuje najviac vitamínov. Stačí do určeného otvoru vložiť jablko a chutná šťava je o malú chvíľku na svete!

Ilustračné foto: pixabay.com