Možno aj vy hľadáte originálny valentínsky darček pre svojho manžela či priateľa. Dochádzajú vám nápady? Máme pre vás fantastické typy.

Čo tak dovolenka pre dvoch? Nemusí to byť dvojtýždňový pobyt pri mori. Postačí aj predĺžený víkend u nás na Slovensku. Dnes už je z čoho vyberať. Každý nájde to čo hľadá. Prispôsobte výber povahe a charakteru vášho partnera. Ak ide o športový typ stavte na pobyt v horách, kde si užijete valentínsku lyžovačku. V prípade, že je váš partner skôr domácky typ môžete vybrať wellnes pobyt. Výnimkou nie sú ani kombinované pobyty, kedy deň môžete stráviť na svahu a večer na procedúrach či saune. V súčasnosti sú najžiadanejšie práve relaxačné pobyty, kde si človek oddýchne a naberie nové sily. Pre tých, ktorí túžia po oddychu a domáckej atmosfére je tu Clubhotel Nezábudka vo Vysokých Tatrách. Toto ubytovacie zariadenie ponúka kompletné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby. Relax vám poskytne Vitálny svet vybavený sústavou sáun a rozličnými procedúrami. Konkrétne ponuka je nasledovná:

 • suchá tatranská sauna
 • bylinková parná sauna (každých 5 minút strieda iná vôňa byliniek z troch druhov)
 • eukalyptová (mentolová) parná sauna
 • vonkajšia ruská sauna – “Dačka” so 100 stupňami a vonkajším ochladzovacím bazénikom
 • fínska suchá sauna – prispôsobená pre kardiakov do 60 stupňov celzia
 • tepidárium
 • studený aj teplý dažď
 • 6-miestna vírivka
 • bazén s protiprúdmi
 • solárium
 • fitness Centrum

Štýlová reštaurácia ponúka široký sortiment jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Raňajky sa podávajú formou bufetových stolov. Súčasťou hotelovej haly je aj Lobby bar. Steny ozdobené poľovníckymi trofejami spolu s horiacim krbom vytvárajú príjemnú atmosféru pri výbere z rozmanitého nápojového lístka. Štýlový interiér Clubhotela vám ponúka nielen príjemný relax, ale aj množstvo doplnkových služieb. Aktívnu formu oddychu zabezpečí ukážka barmanskej zručnosti so širokou ponukou miešaných nápojov, výbornou talianskou kávou a špecialít z nej, ponukou rôznych alkoholických aj nealkoholických nápojov, čajov, čokolád, biliardovým stolom, šachovým interiérovo zlaďujúcim stolíkom a dotvárajúc tú správnu atmosféru s horiacim krbom. Interiér baru s galériou loveckých trofejí a horiacim krbom je vhodný pre príjemné posedenie s priateľmi i obchodnými partnermi. Clubhotel Nezábudka je nezabudnuteľným miestom a určite tento výber nebudete ľutovať.

Mnohé ubytovacie zariadenia už aj na Slovensku ponúkajú služby na vysokej úrovní takže na svoje si prídu aj tí najnáročnejší. V cestovných kanceláriách nájdete aj poznávacie zájazdy pre tých, ktorí túžia spoznávať nové mestá a ich kultúru. Hovorí sa, že človek nikdy nevie dosť aby nemohol vedieť viac. Ponuka je bohatá a rozhodnutie je iba na vás.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!