Pixmac000055576331Život nám často prináša do cesty situácie, ktoré by sme nečakali, nevieme, ako ich riešiť, nie sme na ne pripravený. Mnohokrát sa ľuďom okolo nás dejú veci, s ktorými nesúhlasíme a vravíme si, že by sme sa nikdy do niečoho takého nedostali. Avšak, človek mieni, pán Boh mení a my tak nevieme, čo na nás čaká každú ďalšiu minútu. Jednou zo životných situácií, pri ktorej nie je všetko s kostolným poriadkom, je milostný trojuholník. Čo keď sa dostanete do situácie, že ste tou druhou v poradí a musíte hrať vedľajšiu úlohu?

Hovoríme o podvádzaní, v ktorom vy nie ste tá ublížená, ale práve tá, ktorá ubližuje. Kým sa vám nič také nestane, poviete si, že by ste si nikdy nezačali so zadaným mužom a nikdy by ste nechceli mať vzťah, v ktorom sa musíte skrývať a hrať divadlo. Avšak, keď príde muž, ktorý vám pomotá hlavu, zamilujete sa do neho a nechcete bez neho žiť, začnete uvažovať o možnej výnimke a stratégii, ako by milostný trojuholník mohol vo vašom prípade fungovať.

Uvedomte si jednu vec. Dôvodov, prečo muž nechce opustiť súčasnú partnerku, môže byť niekoľko, no mali by ste už na začiatku vedieť, čo plánuje vo vzťahu s ňou a s vami. Zbytočne si ubližovať je hlúpe. Ak už dopredu viete, že daný muž len hľadá rozptýlenie, od svojej partnerky neodíde a vy ste len potešením na dlhé, nudné dni, vzdiaľte sa a zabudnite na takýto románik. Len čo budete strácať čas s mužom, ktorého doma čaká nič netušiaca žena a vám môžu chlapi, čo za to stoja, ujsť pomedzi prsty.

Ak už sa aj pustíte do úlohy milenky, pripravte sa na to, že nebudete môcť byť v kontakte s mužom hocikedy si len zmyslíte, nebudete ho zrejme vídať dennodenne a zabudnite na verejné prezentovanie sa. Žiadne spoločenské akcie, kiná, oslavy. Budete sa musieť skrývať a najčastejším miestom, kde sa budete stretávať, budú uzavreté izby. Tam si to užijete, no bude vám to po čase stačiť?

Foto: pixmac.sk, mrhayata – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!