Mnoho párov si deň čo deň kladie stále tie isté otázky. Ako upevníme náš vzťah a dodáme mu novú silu? Moja odpoveď znie zveľaďovanie. Pokiaľ ste spolu v páre už nejaký ten piatok, isto uznáte, že čas veľa zmenil a nie je to také ako kedysi. Ostali vám len pekné spomienky, avšak existuje pár zaručene dobrých rád, ako zveľadíte váš vzťah a prinesiete doňho niečo nové, pekné a nezabudnuteľné.

Najskôr si spomeňme zaručene dobré a základné faktory, vďaka ktorým váš vzťah bude stále silný, pevný a súdržný.

  • Úprimná komunikácie a stále rozhovory – úprimnosť vo vzťahu je veľmi dôležitá, bez nej to jednoducho nejde. Nebojte sa v rozhovore hovoriť pravdu. Ak sa vám niečo nezdá na partnerovi, prípadne s niečím zásadne nesúhlasíte, neváhajte a oboznámte ho s tým. Pravda niekedy bolí, avšak v budúcnosti isto zistíte, že práve úprimnosť vám zachránila vzťah.
  • Chvály a pomáhanie – poznáte na vašom partnerovi slabé stránky? Ak áno, pomôžte mu ich prekonať a naopak, pokiaľ v niečom vyniká, pochváľte ho. Každý ľudský jedinec potrebuje okrem základných fyziologických potrieb aj potrebu sebauspokojenia a chvály. Plnohodnotný vzťah je hlavne o dôvere, láske a spoločnom prekonávaní prekážok, ktoré vám osud hádže popod nohy.

Tieto dva body sú životne dôležité, ale ako čerešničku na torte vám ponúkame ideálny tip, ktorým váš vzťah získa ešte väčšiu energiu, než si dokážete predstaviť. Zároveň spojíte príjemné s užitočným, a to konkrétne oddych a pokoj v podobe pobytu a spoločne prežitých romantických chvíľ.

Hotel Máj a lá pobyt On a Ona víkend pre dvoch je primárne určený pre páry, ktoré chcú okoreniť svoj vzťah niečím novým a výnimočným. Ponúkané služby sú nastavené na profesionálnej úrovni, tak ako i priateľský personál. Už vám nič nebráni učiniť správny krok vo vašom vzťahu.

Cenová relácia:

  • On a Ona víkend” (2 noci od piatku do nedele): 176 €/2 osoby
  • “On a Ona víkend Plus – Víkendový pobyt” (3 noci od štvrtka do nedele): 264 €/2 osoby

Rezerváciu pobytu môžete vykonať priamo na stránke hotela Máj.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!