Parfém je nevyvrátiteľne každodennou súčasťou nášho života. Jednak plní svoju prioritnú funkciu príjemnej vône a jednak sa človek cíti lepšie – dá sa povedať, že ako vo svojej koži. Deň bez toho správneho parfému ani nie je deň. Na trhu nájdeme veľa firiem a predajní so sortimentom parfémov a to nehovoriac o množstve ponúkaných značiek a modelov. Prvá slovenská nákupná galéria na internete, eGaleria.sk Vám ponúka skutočne široký sortiment s výberom parfémov naozaj pre každého. Či už ste nenáročná alebo vyžadujete luxus a exkluzivitu eGaleria.sk Vám ponúka naozaj všetko.

Od najpredávanejších značiek, ktorými sú známe Armani, Bvlgari, Calvin Klein, Davidoff… cez trendové Kylie Minogue, Avril Lavigne, Miss Sixty…. alebo športové Adidas, Puma, Quiksilver… až po luxusné Versace, Chanel, Laura Biagiotti… a to všetko za veľmi priaznivé ceny.

eGaleria.sk Vám ponúka naozaj široký sortiment, viac ako 1800 originálnych značkových parfémov a z toho viac ako polovicu skladom s možnosťou okamžitej expedície a expresným dodaním už do dvoch dní od objednania. Dlhé čakania na tovar sú minulosťou, Váš obľúbený parfém Vám doručíme kvalitne kuriérskou službou na Vami zadanú adresu kdekoľvek v rámci SR.

Vždy aktuálne novinky skladom. Akciový tovar, naše odporúčania na základe požiadaviek zákazníkov a odporúčaní kozmetických firiem. Sekcia často kladených otázok, to nie sú iba základné informácie o nakupovaní, predovšetkým sú to informácie o vlastnostiach a používaní parfémov ako takých a renovované odpovede aj na nevšedné otázky.

Na eGaleria.sk nájdete aj rodokmene parfémov, ktoré detailne popisujú spôsob triedenia parfémov a slovník ingrediencií vôni parfémov – zaručené informácie, ktoré len tak hocikde nenájdete.

eGaleria.sk je zárukou garancie renovovanej spoločnosti na trhu, je kvalitným obchodom overeným nielen referenciami zákazníkov.

To čo Vám však eGaleria.sk ponúka nie je iba široký sortiment a bohaté skladové zásoby, nie je to len tovar za výborné ceny, ale ponúka vernostný program pre svojich zákazníkov, nových aj starých. Každý zákazník si svojou registráciu vytvorí konto, kde sa mu ukladajú 2% z každého nákupu, ktoré môže následne kedykoľvek využiť na ďalší nákup vo všetkých 15-tich obchodoch, ktoré sú zlúčené pod eGaleria.sk, kde nájdete cez 63 000 produktov, z ktorých viac ako 50 000 je skladom.