Nákupná taška LOQI BoysPrečo sú ekologické tašky hitom posledných rokov? Pretože mnohým z nás záleží na životnom prostredí a chceme našu planétu uchrániť aj pre ďalšie generácie. Ako so všetkým, tak aj s ochranou životného prostredia je najlepšie začať jednoduhšími krokmi.

Napríklad na nákupy, ktoré robíte takmer denne, si môžete zaobstarať ekologickú tašku LOQI, Jednoducho sa dá zložiť do malého balíčka, ktorý nosíte v kabelke vždy po ruke. Je výhodnejšia ako 100% rozložiteľné ekologické jednorázové tašky. Má nosnosť až 20kg a vy sa nemusíte trápiť tým, koľko tašiek si pri pokladni vypýtať, aby sa vám nákup cestou nevysypal z roztrhnutej igelity.

Keď si máte vybrať takú užitočnú vec ako je nákupná taška, ktorú budete denne používať, oplatí sa vybrať podľa vlastného vkusu, a nie len z toho, čo ponúkajú pri pokladniach veľkých reťazcov. Nákupné tašky Ecozz  majú v porovnaní s bežnými plátenkami nejednu prednosť – sú ergonomické, dobre sa nosia v ruke aj cez rameno. Naviac môžete zvoliť zimný či letný outfit či vybrať zo širokej škály motívov pre ženy, mužov i deti. Preto sú vhodné taktiež ako darček, ktorý poteší 2-krát: pre krásu aj užitočnosť.

Reisenthel Carrycruiser FloraAk už zvládate základný eko-prístup v dennom živote, a plátenná taška je vašim bežným spoločníkom, môžete prejsť na vyšší level. Pomôže vám nákupná taška na kolieskach. S ňou urobíte ťažší nákup v blízkom obchode aj bez použitia auta. Bagabaga.sk ponúka viacero prevedení. Napríklad nákupný vozík ktorý v prípade potreby môžete použiť ako cestovnú tašku, alebo vozík, ktorý sa dá zložiť do malého vrecúška.

Rozhodne sa vám oplatí vybrať si niečo z tejto pestrej škály ekologických tašiek. Určite si vyberiete podľa vašeho vkusu, nech je akokoľvek náročný.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!