making-food-982410_640Ak hľadáte správny darček pre jemnú ženskú dušu k jej narodeninám, výročiu alebo Vianociam, potom nie ste na dobrom mieste! Tlakový hrniec je síce výborným tipom na potešenie dámy, no nie pri dôležitej príležitosti. Náležitosti do domácnosti a kuchyne jej darujte len tak, zo srdca, ktorýkoľvek iný deň. Elektrický tlakový hrniec BIONAIRE AVAIR je tak ideálny!

Niečo viac ako päťkilogramový hrniec, ktorý ušetrí nezanedbateľné množstvo času stráveného v kuchyni, poteší každého, kto najčastejšie stojí pri sporáku. Hrniec BIONAIRE AVAIR má objem šesť litrov a šetrí energiu aj dĺžku varenia. Výhodou je „interaktívne“ prispôsobovanie si tlaku v hrnci, čo patrí k jednému zo siedmich bezpečnostných opatrení hrnca.

Ak sa chystáte na výlet a večer by ste po príchode chceli mať navarené, tento elektrický tlakový hrniec je tým pravým, pretože má funkciu prednastavenia času až do dvanástich hodín. Hrniec umožňuje varenie a zohrievanie bez používania tuku a oleja a jedlá sú chutnejšie, lebo tekutina a aróma ostáva v použitých ingredienciách. Keď sa jedlo v hrnci dovarí, program sa automaticky prepne na nepretržité zohrievanie, čiže sa vám nestane, že budete jesť studený obed či večeru.

Pri používaní tlakového hrnca BIONAIRE AVAIR nemusíte mať strach, že vám vybuchne, pretože je vybavený poistkou, ktorá nedovolí natlakovaniu, pokiaľ nie je veko dokonale uzavreté a taktiež otvoreniu, kým sa z hrnca tlak nevypustí. Hrniec môžete použiť aj ako fritézu, jednoducho len odstránite veko a vyprážate ako v obyčajnom hrnci.

Ilustračné foto na titulke: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!