Máte pocit, že sa vo vašej posteli stráca doterajšia vášeň a vzrušenie? Kladiete si otázky, kde sa skrýva problém a mnohokrát to dávate za vinu práve neustálym partnerským hádkam či vzájomnej sexuálnej neschopnosti. Ak je tomu tak, rýchlo zabudnite na tieto „zaujímave“ dôvody, pretože k vám nenápadne zavítal stereotyp. Zatiaľ čo vy hľadáte dôvody a vzájomne sa obviňujete, stereotyp vám postupne zabíja aj posledné sexuálne chute, ktoré ste na seba doteraz mali. Avšak prichádzam k vám so spôsobom ako tento stereotyp zabiť a ako si spestriť váš milostný život. Erotické pomôcky sa za krátku chvíľu stanú súčasťou vašej spálne, avšak si dávajte na túto „dekoráciu“ pozor. Návšteva práve nemusí pochopiť váš estetický vkus a tento zážitok sa môže stať pre vás menším trapasom.

Dráždivé vibrácie

Medzi najpoužívanejšie erotické pomôcky možno považovať vibrátory, ktoré by nemali chýbať v zásuvkách každej ženy. Nielenže sa o vás postará, keď vám nie je partner nablízku, ale takisto ho môžete zapojiť do vašich spoločných milostných hier. Vibrátor si vyberajte hlavne aj podľa toho, ktorú zo svojich intímnych častí tela chcete stimulovať, pretože vo veľkej obľube sú aj analné dildá. Tie vám poskytujú zvýšený pôžitok z milovania a dáva príjemný pocit z experimentovania. Naberte odvahu preskúmať všetky vaše citlivé miesta a vybrať si ten vhodný vibrátor, ktorý vás vydráždi až do siedmeho neba.

Pôžitok z pohybu

Ženské depresie, frustrácie a stres teraz môžete jediným pohybom vyradiť zo svojho tela. Stačí si zaobstarať božské venušine guličky a každý váš pohyb sa stane pre vás vzrušujúcim. Upratovanie či varenie sa stanú vašimi obľúbenými činnosťami. Avšak najlepšou výhodou je, že venušine guličky sa nevnímajú ako len erotické pomôcky, ale takisto majú blahodárne účinky na ženský organizmus. Pomocou nich posilňujete panvové dno, čo ocenia najmä ženy po pôrode.

Pripútaj si ho

Ak ste po partnerskej hádke alebo sa vám zdá, že váš partner je príliš dominantný, ukážte mu pravý opak! Premeňte sa na dravú šelmu, ktorá sa nemôže dočkať svojej sladkej koristi. Čo tak trošku použiť putá? Pripútajte si ho pekne o posteľ a vrhnite sa naňho s ohnivými bozkami a provokatívnymi dotykmi, ktoré ho rozpália a privedú do extázy. Môžete sa s ním pohrať ako len chcete a verte tomu, že sa vám brániť nebude, tak to využite vo svoj prospech s použitím vlastnej fantázie.

Postav si ho sama pomocou „hračiek“

Vaše mylné predstavy podľa ktorých by váš sex mal vyzerať ako presná kópia šteklivého porna sa vám môže ľahko vyplatiť. Nelietajte v snoch a radšej si doprajte vlastného originálneho milovania, kde vám erotické pomôcky zaručia aj úspešný koniec. Nie vždy to je s mužskou erekciou také dokonalé ako to na prvý pohľad vyzerá, no tentokrát vás nič neprekvapí, pretože ste pripravená na všetko. O silnú erekciu sa totiž postarajú erekčné krúžky či vákuová pumpa, ktoré sa môžu stať súčasťou zaujímavej milostnej predohry. Dokonca vákuové pumpy majú zázračnú schopnosť nadeliť pár centimetrov naviac pánom, ktorí sa necítia byť prírodou stokrát obdarení.

Zlaté ruky vášho partnera

Vynikajúcou formou predohry je masáž od vášho milujúceho partnera, ktorý vás obdarí okrem lásky aj nezabudnuteľným uspokojením. Jeho zázračne ruky a voňavý masážny olej budete cítiť na  celom tele, ktorý si zaručene zaslúži takýto príjemný relax a pokoj. Avšak si nezabudnite vybrať erotický masážny olej, ktorý je vhodný práve na tento typ masáže, aby ste sa nemuseli neskôr stretnúť s menšími zdravotnými problémami.

Vysnívaný sexshop

Neostávajte stále len pri sexuálnych túžbach a predstavách, ale naplňte svoje sny. Sexshop ponúka rôzne erotické pomôcky, ktoré sa zapáčia nie len vám, ale rýchlo sa môžu stať výborným darčekom pre vášho partnera. Takýto darček určite nenechajú bez povšimnutia a ihneď si s vami vyskúšajú všetky jeho možné funkcie. Či už to budú putá, vibrátory, venušine guličky, erekčné krúžky alebo vákuové pumpy, už teraz môžete povedať zbohom stereotypu.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!