LireneSúťaž bola úspešne ukončenátopzena.sk v spolupráci so spoločnosťou Omnimedia pre vás pripravili súťaž o exkluzívny produkt značky Lirene – CC krém. Ide o novú generáciu bývalých BB krémov, ale rada CC navyše obsahuje výživné látky a taktiež lepšie prekryje nedostatky pleti.

Za najväčšiu výhodu považujeme to, že automaticky po aplikácií CC krému Lirene získate zdravý a krásny vzhľad a navyše počas aplikácie krému sa mení aj farba podľa vášho odtieňu pleti. Okrem iného skvelo hydratuje, regeneruje, vyhladzuje. Ide o výnimočný produkt pre náročné zákazníčky a to za výbornú cenu.

Chcete, aby bolo o vašu pleť perfektne postarané? CC krém Lirene jednoducho musíte mať. Vyskúšajte svoje šťastie a zapojte sa do našej súťaže, z ktorej vzídu až 3. výhercovia. Šanca vyhrať je veľká. Možno sa práve na vás usmeje šťastie. Súťaž bude ukončená 12. septembra 2014.

Súťažná otázka


Ktorý vitamín v CC kréme od Lirene regeneruje a obnovuje pokožku, vďaka čomu sa rozjasní a zlepší jej vzhľad?

Správna odpoveď –  Vitamín E

Výhercovia súťaže


Na súťažnú otázku správne odpovedali a vyžrebovaní boli: – Lenka B., Magda S., Marica Ľ.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!