SÚŤAŽ BOLA ÚSPEŠNE UKONČENÁ – Každý človek minimálne raz denne bojuje. Pri vstávaní. Boj je to naozaj krvilačný, najmä keď sa jedná o skoré, ranné vstávanie.

Poznáte to všetky. Snívate zrovna krásny sen, keď vtom začne to nepríjemné bzučanie budíka. Tresnete po ňom, aby dal pokoj a vy sa snažíte dostať sa do reality, aj keď mozog a celé telo vás núti vrátiť sa späť do sna. Darmo vám môžu vravieť latinský citát: „Ranné vstávanie obdarúva, posväcuje a lieči“, spánok predsa pomáha tiež!

Stereotypné trieskanie do budíka časom prestane byť účinné a začnete zaspávať do práce. Kde sú tie časy, keď nás budil niekto iný, niekto neodbytný… Kto sa ale dnes na to podujme? Našťastie dnešná technika sa podrobne zamerala na tento problém a dokázala vymyslieť budík, pre ktorý, žiaľ-nežiaľ, milé ženy, vstať bezpodmienečne musíte!

O čo sa hrá?

V hre je pútavá cena „Clocky“, tzv. utekajúci budík! Zábavná a rozhodne neobyčajná podoba budíka vás donúti vstať z postele ihneď! Inak ho skrátka nezastavíte a budík vás svojou hlasnosťou spať nenechá!

Hlavný partner súťaže: TechHracky.sk

Touto cenou do súťaže prispel hlavný partner súťaže, internetový obchod www.TechHracky.sk. Už z názvu je jasné, že stránka sa špecializuje na rôzne technické hračky s veľmi široko obsiahlou ponukou.

K dispozícii pre milovníkov techniky a zábavných predmetov sú kvantá hračiek od výmyslu techniky. Dostať je všetko od sady na výrobu robota, cez USB hračky (počnúc od chameleóna po ventilátor), levitujúci glóbus, budíky a hodinky, až po seriózne príslušenstvo. Nech hľadáte hocičo, nájdete to práve na www.TechHracky.sk!

Súťaž končí 11. apríla 2011. Neotáľajte a zapojte sa do súťaže o originálny budík! Do súťaže sa môže zapojiť úplne každý a je dobrovoľná. Svojou účasťou zároveň vyjadrujete súhlas s našimi pravidlami súťaže.

Výherkyňa súťaže a odpoveď na súťažnú otázku

Súťažná otázka: Z akej maximálnej výšky môže zoskočiť na zem Clocky, utekajúci budík?

Správna odpoveď je 90 cm.

Na súťažnú otázku správne odpovedala a vyžrebovaná bola:

Zuzana K.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!