SÚŤAŽ BOLA ÚSPEŠNE UKONČENÁ – Ženu, ktorú nezdobí žiaden šperk, robí veľkú módnu chybu. Byť atraktívnou, zaujať široké obecenstvo pánov naokolo či stať sa elegantne zladenou za každých okolností vám dokážu zaručiť jedine šperky. Jedny z najobľúbenejších šperkov sa stali strieborné náušnice a práve o tie budete môcť súťažiť v našom magazíne.

Jedna z vás môže vyhrať napichovacie strieborné náušnice s motýlikovým uzáverom elegantného dizajnu v tvare písmena V. Zapojte sa do súťaže a možno práve vy budete šťastná výherkyňa!

Hlavný partner súťaže: ŠtýlovéŠperky.sk

Ceny do súťaže venoval populárny internetový obchod www.ŠtýlovéŠperky.sk, ktorý sa primárne zameriava na predaj exkluzívnych strieborných a zlatých šperkov tých najvyšších kvalít. V ponuke nájdete mimo náušníc tiež kvalitné náramky, retiazky, hodinky, prstene a náhrdelníky rôznych veľkostí, farieb a dizajnov vhodné na bežné nosenie i spoločenské udalosti. Všetok tovar je skladom za trvalo nízke ceny. Ak hľadáte kvalitné šperky, nájdete ich práve na www.ŠtýlovéŠperky.sk!

Súťaž sa končí 25.apríla 2011. Neváhajte a zapojte sa do súťaže. Súťažná otázka je jednoduchá. Od možnosti mať na ušiach tieto exkluzívne náušnice vás delí už iba jeden krôčik.

Do súťaže sa môže zapojiť každý a je dobrovoľná. Svojou účasťou zároveň vyjadrujete súhlas s našimi pravidlami súťaže.

Výherkyňa súťaže a odpoveď na súťažnú otázku

Súťažná otázka: Akými kamienkami sú osadené strieborné náušnice s dizajnom tvaru V?

Správna odpoveď je Zirkón.

Na súťažnú otázku správne odpovedala a vyžrebovaná bola:

Ing. Lenka Baumanová
, Bratislava