Možno sa to zdá až neuveriteľné, ale fajčiť sa v súčasnej dobe dá naozaj aj zdravo, a pritom dostanete do tela svoju potrebnú dávku nikotínu. Chcete vedieť ako? Jednoducho vďaka elektronickým cigaretám.

Iste už mnohé z vás o tejto modernej vychytávke počuli. No viete ako e-cigareta funguje a v čom je lepšia ako bežná cigareta? Že nie? Tak my vám to prezradíme.

Elektronická cigareta je vlastne prístroj, ktorý sa nápadne podobá na cigarety a má aj podobné účinky na náš organizmus. Dôležitým rozdielom je však to, že pri jej fajčení nevdychujete dym a škodlivé produkty spaľovania, ale len vodnú paru – hmlu a drobné kvapôčky vody.

Vďaka takémuto fungovaniu chráni elektronická cigareta organizmus fajčiarov od vdychovania dechtu, ktorý je veľmi škodlivý. A tak sa dá povedať, že pri fajčení elektronickej cigarety fajčíte zdravo.

Výhodou týchto cigariet je hlavne to, že si môžete vybrať rôzne príchute cigarety. Stačí si len do cigarety dať konkrétny e-liquid a už o chvíľu môžete fajčiť cigaretu s príchuťou nejakého ovocia, bylinky či orieškov. Záleží len na vás, čo si vyberiete.

Pre tých, ktorí chcú  s fajčením prestať sa dá využiť elektronická cigareta aj vďaka tomu, že existujú e-liquidy s rôznym obsahom nikotínu. Vďaka tomu si môžete postupne znižovať dávku nikotínu v cigarete až kým vám vôbec nebude chýbať.

Veríme, že informácie o elektronických cigaretách vás presvedčili o tom, že ide o lepšiu a hlavne zdravšiu variantu fajčenia, ktoré vám môže pomôcť zbaviť sa závislosti na nikotíne bez trýznenia sa.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!