Oči nám sprostredkúvajú svet vo vizuálnej podobe, vnímame nimi naše okolie a pre mnohých ľudí je to najpodstatnejší zmysel, ktorý vlastnia. Čo však s očami, ako doplnkom krásy? Ako ich zviditeľniť?

Kedysi boli kontaktné šošovky určené primárne pre ľudí, ktorí sa chceli zbaviť okuliarí a zabezpečiť si tak jednoduchší a bezstarostnejší vizuálny svet.

Dnes je to však minulosťou. Bežne sa vyrábajú farebné kontaktné šošovky, ktoré sú primárne určené ľuďom, ktorý sú nespokojní s farbou svojich očí. Alebo pre tých, ktorí chcú nejakým spôsobom zmeniť vzhľad svojich oči.

Z hnedoočky modroočka

Farebné šošovky sú veľmi vhodným doplnkom krásy. Mnohým ženám, ktoré vlastnia hnedé vlasy a oči veľmi pomôže zmena farby očí. Napríklad z hnedých na modré, čím sa veľmi zvýrazní napríklad farba ich pleti, alebo vlasov.

Farebnými šošovkami si môžete vytvárať zaujímavé a netradičné kombinácie v kontraste s vašou pleťou a vlasmi.

Rôzne farby šošoviek

V súčasnosti je neuveriteľné množstvo firiem, ktoré vyrábajú farebné kontaktné šošovky. Pestrosť a rozličnosť farieb kontaktných šošoviek je naozaj veľká. Od klasických modrých, hnedých farieb, ktoré sú veľmi prirodzené, až po žlté, červené, či fialové, ktoré sú skôr výstredné. Sadu dvoch dvojročných farebných nedioptrických šošoviek kúpite už od 14eur.

UV svietiace šošovky

Ak chcete zapôsobiť na diskotéke niečím naozaj výnimočným a šokujúcim, tak vyskúšajte sadu UV svietiacich šošoviek, ktoré pod ultrafialovým svetlo svietia. Je to podobný efekt, ako keď vám svieti biele oblečenie, lenže je to o mnoho pôsobivejšie a vedzte, že s takýmto netradičným doplnkom nebudete mať na diskotéke konkurenciu. V súčasnosti poskytuje trh so šošovkami sadu dvoch dvojročných UV svietiace šošovky za cenu približne 20eur v štyroch farebných odtieňoch.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!