Leto je za nami a s ním i sezóna letných festivalov. K nim rozhodne patrí aj množstvo náramkov. Čo však s nimi na jeseň? Zahodiť alebo majú aj iné využitie?

Tu je zopár kreatívnych spôsobov, čo s festivalovými náramkami po lete…

Obraz z náramkov

Kadejaké náramky na ruku jednoducho patria k letu, obzvlášť k letným festivalom. Šikovným riešením, ako si zachovať spomienky aj náramky, je vytvoriť si z náramkov obraz. Kam si ho zavesíte, už necháme na vás, v každom prípade je isté, že zaujímavé dielko plné spomienok a zážitkov je na svete.

Náramkový lapač snov

Nielen prstene z chirurgickej ocele pre páry vám privodia pocit istoty a bezpečia. Najmä na zlé sny a nepokojný spánok fungujú tzv. lapače snov. Ak sa to týka aj vás, a naviac neviete, kam s letnými náramkami, čo tak skúsiť si vytvoriť vlastnoručne zhotovený lapač snov práve z nich? Fantázii sa tu medze rozhodne nekladú, ak však vôbec netušíte, ako sa niečo podobné robí, prípadne ako to vlastne vyzerá, návodov, ako na to, je na internete množstvo, tak sa inšpirujte.

Originálny prívesok na kľúče z náramkov aj náramkové vianočné ozdoby

V prípade, že už máte dosť tradičných vianočných ozdôb a takisto vás neberú klasické šperky ani ozdoby z polodrahokamov, opäť je tu šanca využiť zdanlivo nepoužiteľné festivalové náramky. Prívesok z nich by mohol byť špeciálnou ozdôbkou, čo vy na to?  Zavesený na spätnom zrkadle v aute či ako doplnok kľúčenky, nie zlý nápad, súhlasíte?

A kto je celkom proti zaužívaným zvyklostiam a chce si leto pripomínať aj počas Vianoc, môže si svoje náramky z letných festivalov zavesiť aj na vianočný stromček. Jednak je to vskutku netradičné zdobenie a tiež to bude úžasným letným prísľubom.

Foto: pixabay.com