Sviatočné prejedanie sa a nedostatok pohybu sú hlavnými dôvodmi, prečo sa u vás rozvinula viditeľná zmena postavy. Pribrali ste zopár kíl a nechcete tomu veriť? Bránite sa, že hoci ste pojedli rôzne maškrty, dostatočne ste si precvičili svaly predlaktia? Každodenné cvičenie palcom pri prepínaní televíznych programov, vás od nárastu hmotnosti nezachráni! Ochutnávanie vianočných pochúťok a rozvoniavajúcich kapustníc s klobáskou, vám zrejme tiež nepomohli. Zmierte sa s tým, že ste jednoducho pribrali a je na čase začať sa riadiť podľa návodov, ako schudnúť. Váha sa určite nezbláznila, ukazuje len to, že ak sa chcete zbaviť tzv. „vianočného, hltacieho syndrómu“, musí nastať liečba šokom! Začnite cvičiť!

Lyžovanie – štíhly osí pás a nohy ako gazela!
Prenechajte zjazdové lyžovanie skúseným lyžiarom, pre váš cieľ, ktorým je chudnutie, postačí aj menší kopec. Tento typicky zimný šport chytí za srdce aj vás! Vďaka intenzívnemu lyžiarskemu výcviku, si posilníte najmä svalstvo nôh, vylepšíte zadok a stanete sa hrdou majiteľkou osieho pásu. Ak však máte problémy s kĺbmi, mali by ste vedieť, že lyžovanie je veľká záťaž najmä na kolenný kĺb a preto sa nepúšťajte do niekoľkohodinového brázdenia svahov. Radšej, chudnite s rozumom a dávajte si na seba pozor, aj keď vykonávate aktivitu, ktorá je vo všeobecnosti zdraviu prospešná.

Vyhovárate sa, že žijete na nížine? Tak potom vyskúšajte bežecké lyžovanie, vytiahnite z pivnice bežky a vydajte sa na dobrodružnú, zimnú túru. Navyše, takéto lyžovanie je oveľa náročnejšie, namáhajú sa pri ňom svaly celého tela a tak je aj spaľovanie tukov oveľa efektívnejšie.

Krasokorčuľovanie – aj bez piruet, krásne štíhle telo!
V nemom úžase, pozorujete zimné olympijské hry a túžite sa na ľade tak ladne a vznešene pohybovať ako éterické krasokorčuliarky? A čo vám bráni naplniť svoj sen a vyskúšať krasokorčuľovanie? Nemusíte predsa získať medailu, aby ste sa odhodlali na tento tanec na ľade a zároveň náročný šport. Zakorčuľujte si pre radosť a už onedlho zbadáte úbytok hmotnosti a nárast svalovej hmoty. Ak máte radi korčuľovanie na kolieskach, iste si obľúbite aj korčuľovanie na ľade, ktoré vyžaduje väčšiu fyzickú záťaž, ale obrovským pozitívom je, že zabezpečí rýchle chudnutie. Len dvadsať minút korčuľovania denne, má na svedomí naštartovanie metabolizmu a rýchle spaľovanie tuku.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!