Kritické situácie si vyžadujú kritické riešenia. Najmä, ak hovoríme o finančnej situácii, ktorá nie je veľmi priaznivá a racionálne riešenie je v nedohľadne. Ľudia v núdzi často neuvažujú rozumne a siahajú po prvých možnostiach, ktoré sa im naskytnú. Ale to, že vďaka nim sa môžu dostať ešte do väčších ekonomických problémov, si vôbec neuvedomujú. A zabúdajú aj na to, že pri hazardných hrách nezáleží na tom, či pravidlá hry ovládajú, alebo poznajú rôzne stratégie, ako zvýšiť svoju výhru.

slot-machine-159972_640

Stratégie a tipy nepomôžu

Myslieť si, že porazíte hracie automaty, ktoré sú len naprogramované stroje a vyhráte nad nimi používaním logiky, ste na omyle. Nepomôžu vám žiadne tipy a triky na automaty, pretože ich tajomstvo je v tom, že majú niekoľko násobne viac zarobiť, ako pustiť hráčom na výhrach. Samozrejme, môžete byť tým šťastným hráčom, ktorému sa podarí vyhrať poriadnu sumu peňazí, no naozaj vám to stojí za vhadzovanie vašich financií do čiernej diery automatu, keď ich môžete využiť aj úplne inak a omnoho zmysluplnejšie?

Mnohé kasína sú „prispôsobené“ pre hráčov tak, že v nich nájdu okrem hracích automatov aj ruletu či stoly pre kartové hry a majú to takpovediac všetko pod jednou strechou. Môžu si teda naštudovať stratégie pokru, blackjacku či rulety a vyskúšať svoje šťastie vo viacerých hrách. Tu však môže nastať naozaj veľký problém, pretože hráč, ak neuspeje pri jednej hre, môže vyskúšať druhú i tretiu a stále zostávajú automaty. Veď niekde už len to šťastie musí čakať.

Utápať sa v nádeji, že raz tá výhra príde a vynahradí vám všetky minuté peniaze v hazardných hrách, je ozajstné čakanie na Godota, ktorý ani nikdy neprišiel. Nikdy by ste nemali prepadnúť hraniu hazardných hier a riskovať tak závislosť, pretože vyliečenie sa z nej nie je vôbec jednoduché nielen po ekonomickej, ale aj psychickej stránke.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!