Blíži sa sviatok vášho blízkeho a radi by ste ho potešili skvelým darčekom?

Vybrať najvhodnejší darček je teraz vďaka ovocným kyticiam ľahké. Zdravé ovocie v atraktívnej podobe kytice poteší každého. Takúto kyticu je vhodné darovať aj mužom a ženy po nich doslova túžia, takže zaručene týmto darčekom zabodujete!

Čarovný okamih

Povestnou čerešničkou na torte sú v tomto prípade kúsky ovocia obalené v kvalitnej belgickej čokoláde. Tých bude na ovocnej kytici presne podľa toho, ktorú si z katalógovej ponuky vyberiete. Možno práve táto časť výberu darčeka bude najťažšia, pretože všetky kytice sú také krásne! Výberom žiadnej z nich však nič nepokazíte. Stačí sa orientovať podľa toho, z akého ovocia má byť kytica vytvorená, koľko čokolády má obsahovať, a čo chcete darčekom vyjadriť – každá kytica má totiž svoje meno.

Netradičný darček od značky Chutné kytice

Prvé a najobľúbenejšie ovocné kytice tvorí značka Chutné kytice. Práve vďaka nej Slovensko spoznalo tento nový tip na darček, ktorý sa zároveň veľmi rýchlo stal aj obľúbeným. Veď čo iné darovať, ak chcete prekvapiť niekoho, o kom neviete čo presne potrebuje, alebo predpokladáte, že už má všetko? Kúpte mu originálny chutný darček, ktorý poteší všetky jeho zmysly. A po tom, ako si ho vychutná, mu zostane skvelý zážitok, sladká spomienka a žiadna zbytočnosť.

Chutná kytica

Či už je to pokojná rodinná oslava alebo bujará zábava medzi priateľmi.

Ovocnú kyticu môžete mať v Bratislave už  o tri hodiny, takže darček od Chutných kytíc je ideálny aj pre zábudlivcov, ktorí zháňajú prekvapenie na poslednú chvíľu.

Kyticu si môžete objednať 7 dní v týždni. Všetko jednoducho zariadite na www.chutnekytice.sk, telefonicky na Zákazníckej linke 0903 898 555 alebo priamo v obchode v Bratislave – Trnávke. V ponuke sú aj prémiové ovocné bonboniéry – tie môžete poslať kdekoľvek na Slovensku.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!