Podnikanie so sebou prináša aj povinnosti. Jednou z nich je aj potreba vhodného priestoru pre biznis. V tomto prípade hovoríme o plne funkčných administratívnych priestoroch. Dnes často ožívajú aj také priestory, ktoré neboli dlho k dispozícii. Ani Bratislava nie je v tomto smere výnimkou. Je však potrebné si vedieť vybrať z množstva ponúk kancelárií. Ako si vybrať vhodný kancelársky priestor pre svoj biznis? Čo všetko je potrebné pritom dodržať?

prenajom-kancelarie-bratislava-btscargo-sk

  1. Priestor musí vyhovovať

Ako prvé si nájdite vyhovujúci priestor. Biznis a dobré výsledky pôjdu ťažko, ak vaša firma nebude disponovať dostatočným priestorom (obzvlášť, ak máte väčšiu firmu s viacerými zamestnancami). Ak sa na tento fakt pozrieme pragmaticky (konkrétne vo veľkosti potrebnej plochy v m2), tak jeden zamestnanec vyžaduje pre svoju pokojnú prácu a naj výsledky, priestor o rozlohe približne 10 m2. Celkové šetrenie na priestore nie je riešením, pretože sa to negatívne odzrkadlí na výkonnosti a efektivite práce.

  1. Perfektná dostupnosť

Dokonalá a čo najlepšia lokalita je rovnako dôležitá ako samotný priestor pre celkový úspech spoločnosti. Pri jej výbere je potrebné dbať predovšetkým na perfektnú dostupnosť, jednak hromadnou ako aj individuálnou dopravou (najmä autom). Je to dôležité jednak
pre spokojnosť potenciálnych zákazníkov, ako aj pre zamestnancov spoločnosti. Pokiaľ máte výrobnú firmu, ktorá okrem kancelárskych priestorov potrebujete aj skladovacie priestory, najlepším riešením bude mať všetky budovy v čo najtesnejšej blízkosti. Bude to mať pozitívny vplyv na vnútorný, ako aj celkový chod spoločnosti.

  1. Parkovanie bez problémov nadovšetko

V súvislosti s dostupnosťou svojej firmy úzko súvisí aj bezproblémové parkovanie. Treba na tento fakt rovnako myslieť už pri hľadaní nových kancelárskych priestorov. Dnes mnohé mestá (hlavné mesto nie je výnimkou) majú s parkovaním nemalé problémy. Myslite túto skutočnosť ešte pred podpisom zmluvy za prenájom kancelárie.

V prípade, že máte záujem o kancelárske priestory v Bratislave, môžete mať problém pri splnení všetkých nami popísaných zásad. Ak však skúsite priestory v atraktívnej lokalite areálu bratislavského letiska, všetko môže byť inak. V súčasnosti práve táto oblasť prudko ožíva. Ožiť môže aj váš biznis, najmä vďaka flexibilne prispôsobeným kancelárskym priestorom, dostupnosti cien kancelárií na prenájom a bezproblémovému parkovaniu v tejto lokalite. Je len na vás, pre ktoré priestory sa nakoniec rozhodnete. Ale myslite na to, že aj ten váš biznis môže prekvitať lepšie a rýchlejšie ako doteraz.