Pochopiť svet módy je náročné aj pre tú najštýlovejšiu dámu. Mať prehľad o najnovších trendoch a hitoch aktuálnej sezóny je nad ľudské sily. Veď svetové týždne módy v najznámejších metropolách prinášajú stále nové „pravidlá“ v obliekaní a sledovať ich, nieto sa nimi ešte riadiť, je viac než náročné. Nehovoriac o tom, aké sumy by ste zaplatili za tieto luxusné kúsky.

Na druhej strane by si mala každá žena položiť ruku na srdce a úprimne odpovedať na otázku, či nikdy, ale naozaj nikdy nezatúžila po extravagantnom kúsku, v akých sa predvádzajú modelky na mólach. Sú to tak odvážne modely, že by každá z vás musela mať dokonalú postavu a už spomínanú finančnú čiastku. Nosiť haute couture však nemôže každá, no sú tu aj možnosti, ktorými by ste sa mohli aspoň priblížiť k móde elity. Stačí vám len vedieť, kde máte nakupovať.

Nákupné centrá to, bohužiaľ, nie sú. Skúste si len začať všímať, koľko ľudí vo vašom okolí má rovnaké oblečenie, možno len v inej farbe. Je to spôsobené nie veľkým a širokým výberom. Preto, ak chcete pôsobiť štýlovo, originálne a možno nekonvenčne, zamierte do butikov! Áno, budete si musieť prichystať plnšiu kreditnú kartu, no rozhodnutie je na vás. V mnohých butikoch nenájdete dve veci rovnaké, a teda budete mať aspoň istotu, že vy a váš outfit bude jedinečný!

Oblečenie v butikoch je dovážané zväčša priamo z metropol, kde móda znamená pre mnohých život, kde módou žijú, kde sa móda tvorí. Nebudete mať na sebe oblečenú vec z pásovej výroby, ale bude to originál, ktorý spraví aj z vás bohyňu módy. Nebojte sa trošku zaexperimentovať, odvážte sa a svojmu okoliu budete rovno trendy prinášať, nie o nich len snívať a hovoriť.

Foto: Pixmac.sk, Minnesota Historical Society – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!