Plná peňaženka nie je  zárukou štýlu. Takže čo na tom, že Vaše konto momentálne zíva prázdnotou, to Vám ešte nebráni inšpirovať sa módnymi tvorcami z prestížnych dizajnérskych domov.

Tak aby ste vedeli, u Ralph Laurena, Dolce a Gabbanu či Marca Jacobsa túto aj nadchádzajúcu sezónu letia žiarivé farby i maxi dámske sukne. A čo ešte?

Hviezdičky, bodky a iné vzory na oblečení

Módnym mólam panujú potlače, vzory a farebnosť. A tak to najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je zadovážiť si tiež nejaký vzorovaný či bodkovaný kúsok. Hitom sú totiž najmä bodky a hviezdičky, pokojne aj na bundách či pulóvroch. Univerzálne prechodné pánske bundy s veselou bodkovanou potlačou, no uznajte, milé aj sexy zároveň.

Trendy sú však i elegantné klasické bodkované blúzky či šaty s potlačou z hrejivého materiálu.

Maxi sukne

Minisukne sú síce sexy, ale hitom minulej aj budúcej sezóny sú sukne v maxi strihu.  Zvýraznite aj Vy svoje prednosti tým, že ich zahalíte. Sukne dlhé až po zem, to je totiž to, čo uchvátilo svetových módnych tvorcov a ženy po celom svete taktiež. A viete, čo je na dlhej sukni najlepšie? No predsa, že jej plisovanú alternatívu môžete nosiť aj počas zimy. S trendy kožušinovými čižmičkami a šik kabátikom budete jednoducho neodolateľné.

Odevy hrajúce farbami

Na jeseň aj v zime sa náš šatník akosi prirodzene zahalí do tmavších, nevýrazných farieb. Ale prečo vlastne? Čo je na zime také ponuré, že chceme aj my zošednúť? Veru nič, a preto je najvyšší čas rozjasniť svoj zimný outfit. Či už sa rozhodnete obliecť si obľúbené pohodlné a za každých okolností štýlové pánske mikiny, alebo dáte prednosť elegantnejším modelom, pravidlo znie: Nech je to vo farbe. A čím žiarivejšej a pestrejšej, tým lepšie a trendovejšie.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!