Chcete vedieť ktoré jarné vychytávky, módne trendy, nesmú rozhodne chýbať vo vašej skrini? Ktoré kúsky oblečenia sú jednoznačne in pre jarnú sezónu, v ktorých kúskoch budete vyzerať trendy? Tak pozorne čítajte, práve tu sa to dozviete…

Top 4 módnych vychytávok pre jarnú sezónu 2010

1, Trenčkot

Uvažujete nad tým, že si zadovážite trenčkot, ale z rôznych strihov, materiálov a farieb si neviete vybrať? Hitom tejto sezóny sú zemité, bledé tóny ako sú piesková a biela farba, ale zároveň aj výrazné trenčkoty s nápadnými veľkými gombíkmi či klasické káro. Trenčkot je elegantným univerzálnym modelom, ktorý je navyše veľmi praktický a obľúbeným doplnkom u známych krások.

2, Cardigan

Jednoduchý módny doplnok, ktorý opticky zoštíhli postavu a zároveň zohreje, ešte v pomerne chladných, aprílových dňoch. Výhodou cardiganu sú aj úžasné módne variácie. Máte chuť vyzerať sexy ale zároveň sa cítiť pohodlne? Vezmite si ku cardiganu, elastické čierne legíny a jarné, krátke čižmičky. Cardigan ako doplnok k študentskému štýlu, skvele vynikne v kombinácii s krátkou, manchestrovou sukňou, nadkolienkami a jarnými, kotníkovými čižmami. S cardiganom môžete vykúzliť rôzne jedinečné kombinácie.

3, Džínsové legíny

Po boome elastických legín na telo, prichádzajú na módny svet, klasické legíny v novom prevedení. Prečo nespojiť obľúbený džínsový vzhľad a sexy legíny v jeden módny kúsok? Džínsové legíny sú absolútnym hitom jarnej sezóny, predĺžia nohy, zvýraznia štíhlu líniu a vyčarujú z vás zvodnú kočku.

4, Šaty v strihu „A“

Šaty v strihu „A“ sú zas v móde; vďaka nim každá postava pôsobí krásne žensky a priam neodolateľne. Strih šiat zaručuje zoštíhlenie drieku, upriamuje pozornosť na celkovú postavu každej dámy. Túto sezónu sú in hlavne kvetinové vzory šiat, veľké potlače napríklad bodiek a buď jemné pastelové farby alebo ohnivá červená či tradičná čierna, ktorou nič nepokazíte.

Foto: Internet