Dlhú zimu pomaly strieda vytúžená jar a spolu s ňou prichádzajú aj nové trendy v obliekaní. Tohtoročná sezóna je otvorená rozličným kombináciám, ktoré vám umožnia využiť štýl minulých rokov s tým súčasným. Ak teda chcete vyzerať „in“, zlaďte minulosť so súčasnosťou a pokojne vykročte do ulíc.

Ako byť „in“?
Využite všetky farby, ktoré sú dostupné a kombinujte ich podľa svojej nálady. Hitom tejto jari je však biela, preto ak vám v šatníku chýba, mali by ste ju doplniť.

Dĺžka šiat či sukní predstavuje asymetrickosť. Predná strana je kratšia, vzadu sa šaty predlžujú, zaujímavým prvkom sa stávajú riasenia. Aj tohto roku sú moderné voľné strihy šiat. Ak ich máte odložené z minulých rokov a ich dĺžka nie je ani príliš krátka, ani príliš dlhá, stále ostanete štýlová.

Trendy vo vzoroch počítajú s kvetinami a ostatnými prírodnými motívmi. Do módy taktiež prichádzajú retro, ale aj zvieracie vzory. Ide predovšetkým o obrázky zvierat. Maximálne štýlové sú pruhy v rôznych farbách, veľkostiach a spôsobe zdobenia. Populárne ostávajú aj doplnky, ktoré dodávajú oblečeniu to správne oživenie. K nemu môžete skombinovať topánky s opätkami aj bez nich, balerínky sú tiež stále veľmi populárne. Nebráňte sa farbám, či už zvolíte obuv jedno alebo viacfarebnú, na trendovosti vám to určite neuberie.

Náš TIP: Pridajte si do zbierky módnych doplnkov štýlový šperk.

Móda verzus ostať sama sebou
Napriek štýlovosti a aktuálnym módnym trendom by si však každá žena mala zachovať svoje „ja“. Pridáva jej to na originalite. Sledovať a riadiť sa aktuálnymi prvkami módy je potrebné, na druhej strane ostať sama sebou je vzácne. Prečo by ste sa mali riadiť len nejakými predpísanými pravidlami a zabudnúť na vlastný štýl? Ak vám viac vyhovuje kráčať po vlastnej módnej ceste, prečo nie? Aj keď sa veľmi aktuálnej móde vyhnúť nedá, stačí sa ňou iba inšpirovať, to ostatné už môžete doladiť sama. Nezabúdajte preto na svoj vlastný štýl, ktorý sám o sebe vypovedá o tom, aká ste. Preto nepodľahnúť nadiktovanému vzoru nie je hriech. Iba tým prejavíte svoju vlastnú osobnosť a dokážete nezávislosť od módnych pravidiel.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!