Aj plavky podliehajú móde a každý rok je bohatý na nové zaujímavé kombinácie, strihy či farby. Aby sme na pláži nepôsobili staromódne, tu sú niektoré rady a typy, aké druhy plaveckého oblečenia sú počas tohto leta aktuálne a „in“. V každom prípade sú to iba módne vychytávky, ak sa však rozhodnete uprednostniť tie, ktoré ste nosili minulého roku, neurobíte absolútne žiadny módny prehrešok. Veď predsa kupovať plavky na každú sezónu je zbytočný luxus, najmä ak tie z predchádzajúcich období sú stále moderné. Tak teda, poďme sa pozrieť na to, v čom môžete zapôsobiť tohto roku?

Živé, veselé farby, netradičné prvky, atypické tvary, neobyčajné vzory a zaujímavé strihy. Takto sa dá v stručnosti zhrnúť móda plaviek pre toto leto. Trendy však naďalej ostávajú jednodielne ako aj dvojdielne strihy, ktoré sú doplnené o zaujímavé prvky, napríklad o ozdobné šnúrky. Jednodielne klasické plavky však vynikajú asymetrickosťou, ktorá sa prejavuje jedným ramienkom alebo aj bez neho. V kurze sú všeobecne netradičné tvary so širokými pruhmi.

Dvojdielne riešenia sú typické vyšším spodným dielom siahajúce často až po pás a šortkovými strihmi doplnené o sukničku.

Táto sezóna je bohatá aj na rôznorodosť farieb, preto prevládajú všetky pastelové, ktoré sú dopĺňané ostatnými žiarivými farbami. V praxi ide najmä o žltú, ružovú, tyrkysovú alebo oranžovú. Trendy sú taktiež zvieracie motívy, kvetinové potlače a výšivky.

Výrazným posunom vpred je hravosť a kombinácia rôznych tvarov a strihov, preto si môžete bez akýchkoľvek problémov a jednoducho podľa vašej nálady skombinovať vrchný a spodný diel.

Pri výbere vhodných plaviek však dôležitú úlohu zohráva postava ženy. Od toho závisí veľmi veľa a najmä samotná pohodlnosť. Jednodielne plavky sa hodia viac pre dámy s plnšími tvarmi alebo pre dámy v rokoch. Naopak dvojdielne strihy si môžu dovoliť štíhle postavy, ktoré chcú zapôsobiť plochým bruškom a nepotrebujú skrývať jednotlivé partie tela. Napriek širokým možnostiam tvarov a vzhľadov, ktoré trh ponúka aj naďalej ostáva na prvom mieste ich pohodlnosť. Je preto zbytočné kupovať niečo, čo bude atraktívne, sexi a trendy, ak sa v tom vy nebudete cítiť komfortne. Leto je príjemné obdobie roka, kedy by sme si mali vychutnávať radosť z teplých slnečných dní a tešiť sa väčšej voľnosti a slobode aj v oblasti obliekania. Preto nielen bežné ležérne oblečenie do mesta má byť vyberané starostlivo, ale aj samotný plavecký úbor nesmie podľahnúť rýchlemu a nekvalitnému výberu.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!