Dolce GustoSte milovníčkou kvalitnej a dobrej kávy, no chceli by ste si ju vychutnávať nielen v predražených kaviarňach, ale aj v pohodlí svojho domova, kedykoľvek sa vám zachce? Teraz máte možnosť, ako sa môžu vaše kávičkové chute stať skutočnosťou! Zaobstarajte si novú generáciu obľúbeného kávovaru Dolce Gusto Melody 3 od Nescafé a už nebudete musieť na kávu dlho čakať!

Kávovar Dolce Gusto umožňuje rýchlu prípravu kávu z kapsulí, ktorých výhodou je dostupnosť takmer v každom väčšom obchodnom dome. Umožňuje prípravu horúcich, ale aj studených nápojov (presso, latté, capucino, ľadový čaj, horúcu čokoládu,…).

Bežná cena: 127.10 €
Cena dnes: 80,10 € s DPH – ušetríte 47.00 €

Objednať na hej.sk »»

Kávovar má nádržku s objemom 1,3 litra, v ktorej sa voda rýchlo zohreje a môžete si zalievať kávičku alebo inú dobrotu. Výhodou je automatické vypnutie stroja po piatich minútach, navyše gombík na zapnutie sa rozsvieti na zeleno, ak je voda pripravená na použitie.

Dolce Gusto Melody 3 má polohovateľnú tácku s tromi výškami, ktorú si prispôsobíte podľa veľkosti pohára, do ktorého si nápoj pripravujete. Kávovar si nevyžaduje ani priveľa čistenia, nakoľko len do zásobníka vložíte kapsulu a tú následne aj vyhodíte. K nápojom, ktoré si vyžadujú aj pridanie mlieka, nemusíte pripravovať penu osobitne, pretože balenia kapsulí obsahujú pol balenia káv a pol balenia mlieka.

Kávovar Dolce Gusto Melody 3 kúpite takmer vo všetkých elektro obchodoch, no výhodné ponuky nájdete aj na internete. Cena sa pohybuje v okolí sto eur, ale v nákupnom centre HEJ iba 80,10 €. Prajeme príjemnú chvíľku pri kávičke!

Objednať Kávovar KRUPS na hej.sk »»

Tagy: , , , , , ,

© 2010 - 2016 · Všetky práva vyhradené · TopŽena.sk · Kontakt a reklama · Vylúčenie zodpovednosti

Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu. Dizajn navrhli Theme Junkie. Štatistika TOPlist. Foto: pixmac.sk, sxc.hu