kavovar-krups-kp-2201-nescafe-dolce-gusto-melody-3Ste milovníčkou kvalitnej a dobrej kávy, no chceli by ste si ju vychutnávať nielen v predražených kaviarňach, ale aj v pohodlí svojho domova, kedykoľvek sa vám zachce? Teraz máte možnosť, ako sa môžu vaše kávičkové chute stať skutočnosťou! Zaobstarajte si novú generáciu obľúbeného kávovaru Dolce Gusto Melody 3 od Nescafé a už nebudete musieť na kávu dlho čakať!

Kávovar Dolce Gusto umožňuje rýchlu prípravu kávu z kapsulí, ktorých výhodou je dostupnosť takmer v každom väčšom obchodnom dome. Umožňuje prípravu horúcich, ale aj studených nápojov (presso, latté, capucino, ľadový čaj, horúcu čokoládu,…).

Cena dnes: 74,90 €

Kávovar má nádržku s objemom 1,3 litra, v ktorej sa voda rýchlo zohreje a môžete si zalievať kávičku alebo inú dobrotu. Výhodou je automatické vypnutie stroja po piatich minútach, navyše gombík na zapnutie sa rozsvieti na zeleno, ak je voda pripravená na použitie.

Dolce Gusto Melody 3 má polohovateľnú tácku s tromi výškami, ktorú si prispôsobíte podľa veľkosti pohára, do ktorého si nápoj pripravujete. Kávovar si nevyžaduje ani priveľa čistenia, nakoľko len do zásobníka vložíte kapsulu a tú následne aj vyhodíte. K nápojom, ktoré si vyžadujú aj pridanie mlieka, nemusíte pripravovať penu osobitne, pretože balenia kapsulí obsahujú pol balenia káv a pol balenia mlieka.

Kávovar Dolce Gusto Melody 3 kúpite takmer vo všetkých elektro obchodoch, no výhodné ponuky nájdete aj na internete. Cena sa pohybuje v okolí sto eur, ale v nákupnom centre TPD je vo výpredaji iba za 74,90 €. Prajeme príjemnú chvíľku pri kávičke!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!