Každá z nás sa chce cítiť pohodlne v spodnej bielizni, ale zároveň byť krásna. Spodnú bielizeň nosíme každý deň a na jej nákup by sme si mali pripraviť dostatok času.

Pri výbere je stále najdôležitejšie, aby ste správne zvolili veľkosť bielizne. Pred kupovaním spodnej bielizne si zmerajte 4 najdôležitejšie miery: Obvod hrudníka pod prsiami, cez prsia, obvod pása a obvod bokov.

Ako aj pri kúpe iného oblečenia, tak aj pri kúpe spodnej bielizne a plaviek platí, že takmer každý výrobca má svoje špecifické tabuľky veľkostí. Určite si preto pred kúpou skontrolujte aká veľkosť prislúcha vašim mieram.

V prípade výberu bielizne, ktorú nosíme každý deň, by sme mali dbať hlavne na pohodlnosť a aby sme sa v nej cítili príjemne. Pri výbere nočnej spodnej bielizne, ktorú máme pripravenú na špeciálne chvíľky môžeme zas uprednostniť krásu pred funkčnosťou.

V prípade, že hľadáte tie najkrajšie kúsky, ktoré sú zároveň pohodlné, máme pre vás vianočný tip. Dámska spodná bielizeň v internetovom obchode Astratex.sk vás určite dostane.

Nájdete tu ponuku od viac ako 20 značiek, nechýba ponuka bielizne pre plnšie tvary ako aj luxusná spodná bielizeň. Astratex.sk nezabúda ani na tehotné žena a mamičky, pre ktoré pripravil ponuku tehotenskej a materskej bielizne.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!