Horúce dni sú v plnom prúde a každý z nás sa teší na víkend, kedy si bude môcť oddýchnuť a schladiť rozhorúčené telo. Ideálnym riešením je návšteva letného kúpaliska, či jazierka, kde si nielen oddýchnete, ale sa aj schladíte. Väčšina kúpalísk už dnes má v ponuke aj doplnkové atrakcie, takže ak si chcete zacvičiť je to ideálne miesto. Odporúčame Vám pred odchodom na kúpalisko si doma odložte svoje šperky, aby ste sa vyhli ich strate. Najmä ženy by mali myslieť nato, že pri plávaní sa im môže retiazka, náramok, či náušnice uvoľniť a môže dôjsť k ich strate.

Cvičiace stroje, činky, či iné športové náradie by ste tu hľadali márne, ale ak milujete zumbu, ste na správnom mieste. Zumbu dnes nájdete všade, pretože si získala srdcia nielen žien, ale aj mužov, ktorí milujú pohyb. Ak sa Vám nebude páčiť táto tanečná kreácie môžete si zašportovať na voleybalovom ihrisku. Na žiadnom kúpalisku nechýbajú detské ihriská určené na hry pre deti. Oddýchnuť si môžete aj počas prechádzky v lese, či pri tenise.

A pre tých, ktorí voľné dni najradšej trávia v nákupných centrách máme dobrý tip na nákup. Síce horúce dni sú v plnom prúde, ale ani sa nenazdáte a opäť príde studená zima. Možno si poviete kupovať lyže, lyžiarky, lyžiarske oblečenie, čiapky, rukavice, zimné korčule na ľad, či sánky v letných mesiacoch je zbytočné a nerozumné, ale ak sa nad tým hlbšie zamyslíte zistíte, že práve letné mesiace sú na kúpu zimných doplnkov ideálny. Hovoríte si prečo? Odpoveď je jednoduchá. Ceny zimného tovaru sú v lete neporovnateľne nižšie, ako priamo cez zimnú sezónu, takže ušetríte desiatky, ba dokonca až stovky euro. Jedinou nevýhodou je, že sa jedná o tovar z minuloročnej sezóny, ale to si pri lyžovačke nevšimne skutočne nikto.

Foto: SXC.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!