Kraľovanie pani Zimy je už v plnom prúde, perinbabka už zasnežila hory aj cesty a mrázik už tiež mnohých potrápil. Rozprávkovú zimu môžete zažiť aj bez rozprávkových postáv, postačí ak sa dosýta vynadívate na očarujúcu, zimnú nádheru. Čo na tom, že teplota vzduchu sa pohybuje okolo 0° C, ak máte ten správny kabát na zimu, žiadna snehová nádielka vás nemôže zaskočiť nepripravenú! Vytiahnite zo skrine teplý kabát a privítajte zimu s úsmevom!

Nový trend zimy – kabát za každú cenu!
Medzi najhorúcejšie módne trendy na zimu 2010, rozhodne patria klasické kabáty na zimu, avšak s novým, moderným dizajnom! Pamätáte sa, ako ste sa ako malé dievčatko prehrabovala v maminej skrini? Našli ste v nej množstvo módnych pokladov – ak v maminej skrini ešte stále visí kabát s kohútovou stopou, zistite, či je v nositeľnom stave! Prečo? Pretože práve vzor – kohútia stopa, sa opäť vrátila do módy!

Ak sa rozhodnete kúpiť si nový zimný kabát, v obchode hľadajte dlhý kabát, ideálne farebný a najlepšie flaušový kabát. Flauš oceníte najmä v tuhých mrazoch a farby na kabáte zas rozžiaria každý pochmúrny, zimný deň. Ak predsa len obľubujete čierne kabáty, veľmi trendy kabátom je kabát s kapucňou, ktorý je nielen módny, ale aj praktický. Zo vzorov, na módnych prehliadkach hýria kockované, kárované kabáty. Trendy kabátik proste musíte mať za každú cenu!

Teplý kožuch– niečo pre „otužilcov“
Módny, zimný kabát môžete pokojne vymeniť aj za rovnako štýlový kožuch na zimu. Vyberte si overenú klasiku, ktorá nikdy nesklame – umelý kožuch! Nemusíte byť ani členom Slobody zvierat, aby ste vedeli, že v móde sú jedine umelé kožuchy! Na všetky iné, zabudnite!

Žiadne iné oblečenie, nedokáže tak dobre udržať teplotu, ako práve hrejivý kožúšok! V móde, sú klasické hnedé odtiene kožuchov, ale aj vzorované kožuchy – najmä čierno – biele kombinácie. Kombinácia kožušina a leopardí vzor, z vás vyčarujú nebezpečnú krásku, ktorá má módne trendy v malíčku!

Foto: SXC.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!