Snom každej z nás je mať nikdy nekončiaci šatník s oblečením, ktoré sa veľkosťou prispôsobí práve dňu, v ktorom ho chceme nosiť. A k tomu krásna a kvalitná bižutéria a zladené topánky. Netreba však zabúdať na hodinky, ktoré sú dôležitým prvkom outfitov a jedny mať veru po ruke (a ani na ruke) nestačí.

Office štýl

Univerzálne hodinky do práce, aj takto by sme mohli nazvať prvý hodinkový kúsok, ktorý by ste mali v šatníku mať. Je len na vás, či zvolíte výrazný ciferník, pripomínajúci pánske hodinky, alebo jemné strieborné hodinky v office štýle. Dámske hodinky vynikajú paletou farieb, vzorov a možností. Riaďte sa tým, že office hodinky by mali ladiť k väčšine vašich blúzok alebo šiat do práce.

photo1

Hodinky na voľný čas a rande

Ružové zlato je hitom posledných sezón. Ani čisto zlatými hodinkami nič nepokazíte, ale ak chcete spraviť dojem na kamošky alebo partnera, poďte do ružovej, veď ružová ženám pristane najviac. Navyše, ružové zlato má viacero odtieňov, od metalických až po chladné. Ružové zlato sa veľmi dobre kombinuje s tmavými farbami alebo bielou.

photo2

Elegantné hodinky

Elegantné hodinky by nemali budiť pozornosť svojím rozmerom, ale značkou a prevedením. Dokonalé prevedenie elegantných hodiniek prináša značka Pulsar. Dámske hodinky Pulsar milujú zlato a narábajú s ním doslova rozšafne. Pritom sa stále držia jemných, rovných línií. Takéto hodinky využijete na ples, na dôležitú rodinnú oslavu, promócie vašej dcéry alebo kamarátky. Stačia k nim jednoduché čierne šaty a ste šik ako z katalógu!

photo5

Hodinky na prechádzky

K športu sa postupne dostávajú aj tie ženy, ktoré doteraz k nemu mali odpor. Ľahké prechádzky, nordic walking alebo strečing v parku, pri každej príležitosti vám dobre poslúžia športové hodinky. Stačia také, ktoré budú ľahké na ruke, nebudú vás tlačiť a budú mať dobre odčítateľný ciferník. Pokiaľ vás silikónový remienok odrádza, vyskúšajte kožený. Sklíčko vyberajte tvrdené alebo zafírové. Takto budete mať istotu, že sa vám hodinky nepoškodia.

photo3

Hodinky len tak, alebo hodinky pre radosť

Značka Pulsar myslí aj na to, že treba mať v šatníku veci, ktoré robia ženám radosť. Hodinky medzi takéto veci patria a tak dámske Pulsar ponúkajú kamienky v rôznych farebných variáciách alebo kombinácie zlatých a strieborných farieb. Radosť vám môžu spraviť aj hodinky atypických rozmerov, ktorých ciferník pripomína polmesiac a remienok zase kožený náramok. K tomu ružový ciferníček a radosť je na svete!

photo4

Takže koľko hodiniek, milé dámy, by ste mali mať v šatníku? Rovných 5. Ale keď ich bude viac, napríklad v poslednej kategórií pre radosť, určite to prežijete. Ako to prežije váš partner, to už však povedať nevieme … :)

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!