Pri vyslovení slovíčka korzet sa nám najčastejšie v mysli objaví myšlienka spojená so spoločenskými korzetovými šatami. Avšak korzet je použiteľný aj na rôzne iné príležitosti. Poďme však poporiadku.

Korzetové šaty pôsobia rôzne, to znamená, že ten istý model šiat pôsobí na odlišných typoch postavy úplne inak. Na jednej žene môže dokonale zvýrazniť ženské krivky, na druhej naopak podčiarknuť štíhlosť.

Korzet sám o sebe má niekoľko výhod a naozaj pristane skoro každému typu postavy, pokiaľ nemáte silnejšie paže, je správnou voľnou aj pre vás. Jeho najúžasnejšou vlastnosťou je, že dokonale kryje nejaké tie záhyby na našom brušku.

Mladé štíhle ženy so zmyslom pre eleganciu ocenia korzet, ktorý možno obliecť na priliehavú blúzku košeľového strihu. Jednoduchý korzet v modro-zelenej, v kombinácii s elegantnými nohavicami je zárukou skvelej vizáže na párty vášho priateľa či priateľky. Korzety so vzdušných a ľahkých látok sú praktickou súčasťou našej garderóby počas letných dní. Všetko je o správnom zladení.

Trendovo pôsobí čierny korzet s bielymi bodkami a džínsovými šortkami. Biele remienkové sandále a kabelka sú skvelým doplnkom celého výzoru.

Ak sa blíži dátum svadby, na ktorej sa zúčastníte ako nevesta alebo aj hosť a stále váhate s výberom šiat, siahnite po korzetových šatách. Práve korzety sú veľmi často využívané pre spoločenské udalosti. Stužková, promócie či prestížne plesy sú preplnené týmto druhom odevu, ale napriek tomu korzet na každej dáme pôsobí inak. Preto sa netreba obávať a zároveň to svedčí o praktickosti a obľúbenosti tohto typu oblečenia.

Tiež by sme nemali zabúdať, že krása spočíva v jednoduchosti. Čo sa týka korzetov, vyhýbajte sa príliš prezdobeným kusom. Uprednostňujte jednoduché línie a materiály, radšej stavte na doplnky v podobe šperkov.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!