Patrím k tej skupine správnych žien, ktorým sa hovorí slobodné babenky. Bohužiaľ môj status si vyžadoval zmenu. Aj preto, že ostatné moje kamošky mali frajerov, niektoré dokonca aj manželov a jedna, potvora, mala oboje. Keď som sa jednej posťažovala, povedala mi, zlatko moje základ je mať kvalitné šminky. Nemyslela som si, že kozmetika dokáže zázraky, vždy som si myslela, že chlapi hľadajú rozumné a trochu pekné dievčatá.

young-woman-687444_640

No keď som opätovne naštartovala svoje spomienky na kamošky a na ich vzhľad uvedomila som si, že naozaj mala kamoška pravdu a kozmetika robí zázraky alebo každý chlap má sivý zákal. Alebo je aspoň z polovice farboslepý. Rozhodla som sa, že aspoň raz dám kozmetike šancu. Lenže kde začať a neutratiť celú výplatu. Po rôznych návštevách salónov a prelistovaných časopisoch som sa rozhodla navštíviť jeden obchod s kozmetikov, kde mali mať naozaj všetko. Mali, aj rôzne pomôcky, ktoré dopredu ukázali, ako budem vyzerať, keď sa namaľujem tak alebo onak. Bola som nadšená.

Vybrala som si dva looky a k nim patrične nakúpila aj kozmetiku. Celá netrpezlivá som utekala na mestskú a hneď domov. Môj jednoizbák sa premenil na salón. Vštku kozmetiku som vyložila na stolík a už sa tešila na víkend. Potom som si povedala, že netreba čakať na víkend. Ráno vstanem o hodinu skôr, nahodím si tapetu na ksicht a uvidím ako mi všetci chlapi v robote polezú k nohám. Ani som zaspať nemohla. Ráno som urobila tak ako som si to predstavovala večer. S namaľovanými očami, rúžom na perách očnou linkou a ďalšími krémami a možnými farbami na tvári som vyrazila do roboty. Šéf sa na mňa pozeral veľmi dlho. Potom mi povedal, že si nemôže nechať takýto obrázok len pre seba a preto pôjdem na služobku s jeho vodičom. Keď som prechádzala cez kanceláriu. Bolo ticho ako v hrobe. Všetky ženské čušali. Vodič otvoril ústa a hneď ich zatvoril. Služobka dopadla dobre. V sobotu idem s vodičom na diskotéku.

Ilustračné foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!