Žena každého veku chce vyzerať dobre a cítiť sa dobre. Veď to ako sa cíti a to, ako je spokojná sama so sebou, vyžaruje navonok. Keď ale príroda nestíha, človek vždy nájde cestu, ako si pomôcť. U žien je obľúbená kozmetika a všelijaké zákroky, ktoré nie vždy dopadnú tak, ako chceme. Na druhej strane odborne prevedená „pomoc“ robí zázraky. A keď nepomôže lekár, pomôžeme si skrátka sami.

S vekom pribúdajú aj starosti o vzhľad. To, čo sme brali ako samozrejmosť je nenávratne preč a tak hľadáme cestu ako z problému von. Na narodeninovej torte pribúda sviečok a my sme si všimli v zrkadle vrásky. Tieto malé kožné priehlbinky často žene spravia do duše hlbokú ryhu. My však vieme ako na ne!

Liečba vrások kyselinou

Znie to hrôzostrašne, avšak nebojte sa. Pre odstránenie vrások kyselinou hyalurónovou neskončíte v nemocnici. Táto zložka je totiž prítomná v pokožke od narodenia. Vrásky znamenajú to, že tejto kyseliny ubúda. Vpichnutím kyseliny hyalurónovej pokožke navrátite tvar, ktorý mala predtým a nebudú vás ani rezať. Takýmto spôsobom sa „liečia“ vrásky okolo očí, na brade, okolo úst, a proste všade kde je to potrebné.

Spomínaná látka tiež môže napomôcť pri zväčšovaní pier, alebo pri redukcii tmavých kruhov pod očami. Okrem takýchto malých zákrokov vie kyselina nadvihnúť prsníky, vytvarovať líca, či vyplniť tvár tak, aby bola klientka spokojná.

Úprava rias

Mihalnice sú mnohokrát zanedbávané. A pritom malou úpravou úplne zmenia ženu a jej pohľad. Keď sa už rozhodnete, že použijete aspoň riasenku, myslite na to, že nie každá vám pomôže. Ak sa vaše husté a prirodzene krásne riasy zlepia dokopy, asi to nebude to, čo sa očakávalo. Vhodné sú kefky s krátkymi a hustými štetinami. Farby nenanášať príliš veľa, aby vám nepadala na tvár. Tiež myslite na odtieň. Pokiaľ ste blondína, čierna riasenka môže pôsobiť rušivo. Platí, že modré riasy zvýrazňujú modré oči, zelené riasy zas oči zelené atď…

Pre dokonalé a krásne upravené riasy si môžete pomôcť klieštikmi, alebo nalepovacími riasami. Na nich sa môžete vyšantiť. Vyrábajú sa aj extra dlhé, farebné, či so vzormi. Pre vnútornú starostlivosť toho veľa robiť nemusíte. Ale ak predsa chcete, kúpte si bezfarebnú špirálu, ktorá obsahuje veľa vitamínov, proteínov a olejov.

Čo na seba?

Aby sme nezostávali len pri tvári, pozrime sa pod svoje šaty. Či už máte, alebo nemáte pokročilejší vek, je stále dôležité voliť vhodné spodné prádlo. Myslite hlavne na pohodlnosť. To, či vás tlačí podprsenka ľudia síce nevidia, ale vycítia, že nie ste v pohodlí. Nemusíte si zrovna na seba zobrať „bombarďáky“ z najbližšieho diskontu. Voľbu pre luxusné nočné košielky nebudete ľutovať. Váš partner správnu voľbu určite ocení tiež.

Foto na titulke: Pixmac.sk, SPX1MSD

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!