Každé ráno stále dookola to isté. Natiahnete si na seba nohavice či sukňu, dopasujete k nim tričko, košeľu alebo sveter, obujete sa a hor sa do práce či školy. Keď je výnimočný deň, možno nahodíte aj sexi šaty, no bežne to nie je zvykom. Mnohé z nás poznajú tento scenár, akoby sme ho písali. Máme dôležitejšie veci na starosti než sa ráno pred prácou a povinnosťami chystať ako keby sme šli na párty. No keď už raz na ňu pôjdete, dajte si na sebe záležať!

Dokonalé kombinácie

Dostali ste pozvánku na skvelú párty, kde bude podstatná časť z osadenstva mužská a vy stále váhate, čo by ste si na seba mali obliecť? Každá žena pred párty nocou uvažuje, čo si má dať na seba, pretože byť za šedú myš nie je naozaj nič príjemné. Ženy zbožňujú, keď sa muži okolo nich krútia, keď je pozornosť sústredená priamo na ne a sú zaujímavé. V tom najlepšom prípade sú hviezdami večera a to už je čo povedať. Na to, aby ste tento pomyselný titul získali, musíte aj niečo spraviť.

Kombinácie oblečenia by ste mali mať v malíčku. Nejedná sa, pravdaže, len o farebné kreácie, ale aj o zladenie oblečenia s doplnkami. Na párty sú povolené výstredné náušnice, veľké náhrdelníky i pútavé náramky. Samozrejme, nie všetko naraz. Opatrne aj s priliehavými šatami. Každá chce byť v noci sexi, no nie ľahká. Buď zvoľte výstrih, alebo mini, ale nikdy nie obe súčasne. Chlapa musíte nechať si predstavovať a keď mu naraz odhalíte všetko, stratí túžbu odhaľovať.

Lesklá matnosť

Na každej párty sa môžete ukázať v tom najlepšom svetle. Keď na vás zasvietia reflektory, buďte hviezdou. Ak máte dostatok odvahy, zariskujte s flitrami. Zas a znovu, s mierou. Pre rebelky je tu možnosť vybíjaných kúskov a pre jemné víly sú pierka. Zaujmite niečím, vymyslite čosi originálne a buďte pri tom nežná, no zároveň emancipovaná. Jednoducho, buďte kráľovnou celého večera. Prinúťte chlapov túžiť po vás, nech si vykrútia za vami hlavy a zobú vám z ruky. Na párty ste paňou vy!

Ženou večera vás môžu urobiť aj zaujímavé topánky. Nemusíte sa premáhať na opätky, ak nie sú tým pravým orechovým pre vás, pretože aj baleríny alebo stále moderné gladiátorky vám sadnú ako uliate. Hlavne neodignorujte dress code a nerozhodnite sa vybrať na párty v športovej mikine a teniskách. Jednak by ste sa necítili medzi vyparádenými dámami dobre a na druhej strane by sa zrejme niektorí prítomní mohli na vás pozrieť kritickým pohľadom. To predsa nechcete, či áno?

Párty ako jedinečná príležitosť si zaslúži, aby ste sa nastajlovali do najmenších detailov. Pohrajte sa s kvalitným mejkapom, namaľujte si sexi očné linky, zvýraznite líca alebo dajte do popredia pery. Na noc plnú tanca a zábavy si môžete aplikovať aj telové mlieko s trblietkami. Nebudete sa vedieť zbaviť chtivých pohľadov.

Vlasy by tiež nemali ostať zanedbané. Jemné vlnky a v nich dominantný kvet či vypnutý prísny drdol v spojení s veľkými náušnicami. Že už sa neviete dočkať najbližšej horúcej noci? Nie je sa čo čudovať, vyrazte do obchodov alebo vyberte zo svojej skrine tie najlepšie párty kúsky a hor sa do príprav. Nech každá letná noc patrí vám!

Foto: pixmac.sk, Sean Rosenthal – flickr