Horúce slnečné lúče nám naznačujú, že leto už máme predo dvermi. S pribúdajúcimi slnečnými lúčmi odkladáme teplé oblečenie a hrubé bundy nahrádzame tenkými tričkami, blúzočkami a kratučkými sukničkami. Hovorí sa, že na leto treba vymeniť nielen šatník, ale aj zmeniť účes. Po zime zničené a poškodené vlasy treba skrátiť a dopriať im dostatok výživy v podobe vlasových masiek a zábalov. Veľmi zničené vlasy môžete zamaskovať pomocou príčeskov, ktoré sa dnes vyrábajú z veľmi kvalitných materiálov, takže nikto si ani len nevšimne, že tie krásne vlasy nie sú vaše.

Letný strih vlasov by mal byť voľný, nadýchaný a vlasy by mali pôsobiť čo najprirodzenejšie. Vlasy noste voľne rozpustené, ozdobené farebnými sponkami. Dĺžka vlasov je individuálna, nedá sa povedať, že by ste mali mať krátke, alebo dlhé vlasy, podstatné je, aby boli vlasy zdravé a plné lesku. Hitom je hustá ofinka siahajúca až po oči. Melír sa stále drží v popredí, najmä farebný. Moderné sú všetky blonďavé odtiene až po sivú.

Ak Vás v najbližších dňoch čaká významná spoločenská udalosť, či už promócia, svadba alebo oslava, nezabúdajte na správnu úpravu vlasov. Správne zvolený spoločenský účes zanechá dojem na každom kto vás stretne a spozná. Nič nepokazíte ak si vlasy necháte voľne rozpustené a len vrchné vlasy zopnete gumičkou a nezabudnite si do vlasov vložiť farebný kvet, samozrejme látkový, či z iného umelého materiálu.

Pokiaľ nie ste spokojná s hustotou svojich vlasov, máme pre vás riešenie. Ideálnym riešením pre všetky dámy, ktoré túžia po hustých vlasoch sú clip-in vlasy, vďaka ktorým účes získa nádherný hustý tvar. Aplikáciu zvládne každá dáma bez problémov doma vo svojej kúpeľni za niekoľko minút. Je to nielen jednoduché, ale aj cenovo prijateľné!