BIO výrobky nás dnes sprevádzajú na každom kroku. Mnoho z nás chápe, že chemikálie môžu poškodiť ľudské telo a preto sa čoraz viac snažíme využívať to, čo nám ponúka príroda. Na trhu sa nachádza mnoho kozmetických prípravkov, ktoré sa dajú považovať za prírodné. Aj v prípade BIO kozmetiky si však treba vyberať s rozumom a spoľahnúť sa na rokmi a zákazníkmi overené značky. K takýmto značkám rozhodne patrí kozmetika Saloos.

Biokozmetika špičkovej kvality

Saloos, ako zástupca českých výrobcov prírodnej kozmetiky, patrí k špičkám na trhu. Kozmetika Saloos je držiteľom certifikátu CPKbio – Certifikovaná prírodná biokozmetika a preto si zákazník môže byť istý, že kupuje skutočne kvalitné prípravky s vysokým obsahom prírodných výťažkov. Dobré meno si spoločnosť Saloos buduje už od roku 1993 a stále si získava nových, verných zákazníkov. Táto kozmetika neobsahuje žiadne konzervačné látky, farbivá ani parfumy a preto je vhodná aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Nedráždi a nespôsobuje alergické reakcie. Použitie prírodnej kozmetiky Saloos prinesie potešenie telu i duši.

Produkty na každý deň

Pod značkou Saloos sa vyrába mnoho prípravkov, ktoré sa dajú s obľubou využiť v každodennej starostlivosti o telo. Veľmi populárne sú BIO balzamy, ktoré sú vhodné na ošetrenie suchej a namáhanej pokožky. Kozmetika Saloos ponúka tiež masážne oleje, ktoré prinesú dokonalý relax a odpočinok. Odličovacie Saloos oleje či pleťové vody sú zas vhodné na ošetrenie tváre. V ponuke nájdete tiež osviežovače vzduchu, ktoré dodajú príjemnú vôňu každej miestnosti. Prípravky Saloos sa vyrábajú s použitím množstva rôznych prírodných výťažkov a preto si z nich vyberie prakticky každý. Sortiment je skutočne široký a obsahuje oveľa viac produktov ako sme spomenuli. Ak máte o kvalitnú prírodnú kozmetiku záujem môžete si ju kúpiť tu.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!