Prichádza plavková sezóna, ktorá so sebou prináša kopec radostí, ale aj starostí súvisiacich s otázkami o našich problematických častiach tela. Každá z nás by chcela vlastniť dokonalé telo, bez záhybov, jazvičiek, pneumatík a celulitídy. Skrátka telo, ktorým sa pýši každá krásna topmodelka. Tieto telá sú však od niektorých z nás na míle ďaleko, preto by sme sa mali snažiť dosiahnuť aspoň nejakú prirodzenú a primeranú spokojnosť so svojim telom. Ako na to?

Samozrejme veľmi dôležité je pravidelné cvičenie a spevňovanie problematických partií, takisto strava, ktorá vplýva bezpodmienečne na naše telo, psychiku a celkové zdravie.

Dôležité je dosiahnuť pevné telo, ktoré budete zveľaďovať. Okrem pravidelného pohybu by ste sa mali zamerať na používanie rôznych kozmetických prípravkov, ktoré vám cestu k spokojnému telu uľahčia.

Pomarančová kožtička, ako na ňu?

Kedysi bol pojem celulitída úplne neznámy, bolo celkom prirodzené, že ženy vlastnili isté nedostatky pleti. Súčasná móda však niečo takéto nepripúšťa a pritom aj tak 80% žien trpí týmto ochorením kože, teda celulitídou. Väčšina žien ani nemá nadváhu a pritom má celulitídu. V týchto prípadoch je dôležité celkové spevňovanie problematický partií, masírovanie a používanie špeciálnych prostriedkov.

Veľmi dôležitou súčasťou starostlivosti o telo je hygiena, preto sa väčšina ľudí každý deň sprchuje atď. Skúste do svojej každodennej starostlivosti zahrnúť aj natieranie tela spevňujúcim pleťovým mliekom a masážou postihnutých miest.

Ak vás trápi istá nedokonalosť, tak sa ju snažte odstrániť prirodzeným spôsobom- cvičením, masážou, zábalmi, kozmetickými produktmi, úpravou jedálneho lístka. Chirurgické zákroky sú menej efektívne a majú kratšiu dobu trvania, ako prirodzené metódy v starostlivosti o telo. Vedzte, že každú ženu trápi jej zovňajšok, žiadna z nás nie je natoľko dokonalá, aby stála ostatným príkladom.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!