Čo je pravda na tom, že ženy zabudli nosiť krásne ženské šaty a namiesto nich volia nohavice s topom, čo sa môže zdať ako voľba, ktorou nič nepokazíte. Samozrejme, aj dáma v nohaviciach môže vyzerať skvelo, no čo tak začať viac nosiť zvodné a sexy šaty a ukázať svojmu ženskosť? Komplimenty sa budú hrnúť s každej strany.

Sukňa do „A“

Pri šatách je skvelé to, že nemusia za každú cenu obopínať celú postavu a upozorňovať tak na partie, ktoré by ste chceli zakryť. Pre dámy, ktoré majú so svojou figúrou problém, môžu jednoducho zvoliť voľný, áčkový strih sukne, ktorý obopne prsia, no nadol je rozšírený a bruško či boky sa v ňom stratia. Jedny také so zaujímavou potlačou kúpite na zoot.sk a vyskúšať si ich môžete v jednej z výdajovní. Nebojte sa zariskovať aj so šatami, ktoré sa vám na prvý pohľad na obrázku zdajú neforemné, pretože na postave dokážu urobiť divy – zvýrazniť vrchnú časť, zakryť spodnú.

Strih je najdôležitejší

V prípade šiat si dávajte dobrý pozor, aby ste ich strih nepodcenili.

Veľký výstrih a krátka dĺžka šiat môžu byť fajn na večernú zábavu, kde sa chcete cítiť ako hviezda večera, no v žiadnom prípade nie sú vhodné do práce.

Počas bežného dňa môžete šatami zaujať inak, ako odhaľovaním. Zaujímavé strihy, vzory či farby a v neposlednom rade doplnky z vás urobia najlepšie oblečenú ženu dňa. Ak si trúfate na priliehavé šaty, zvoľte dĺžku ku kolenám, v tom prípade si môžete dovoliť aj výstrih. Nebojte sa zadovážiť si aj odvážnejšie šaty, čo sa farebnej kombinácie týka. Napríklad krásne pásikavé obtiahnuté šaty s niekoľkými farbami z internetového obchodu otto.sk.

Ale ani športovo založené ženy nemusia zúfať a nasilu si obliekať elegantné šaty, ktoré nie sú ich štýl, pretože v e shope adidas.sk objednajú teplákový typ šiat, ktorý sa hodí aj k štýlovým teniskám. Spojenie životného štýlu so ženskou zmyselnosťou tak nikdy nebolo jednoduchšie.