Snívate o nádhernej a zároveň praktickej kuchyni, v ktorej bude varenie pôžitkom? Kuchyne z kuchynského štúdia Luxdan ponúkajú komfort vďaka množstvu úložných priestorov a tiež vďaka štýlovému dizajnu.

Kuchynská linka

Svoju kuchyňu si môžete naplánovať on-line pomocou dotazníka, ktorý je súčasťou stránky luxdan.sk. Zadefinujete tu pôdorys vašej vysnívanej kuchyne, finančnú predstavu, farbu a zopár ďalších informácií a prostredníctvom stránky sa tak dopracujete k tomu,  po čom už tak dlho túžite, a čo zároveň bude dokonale zapadať do vášho bývania. Pracovníci uvedenej firmy vám môžu navrhnúť viaceré riešenia kuchyne od rozmiestnenia skriniek, cez materiál, farebné prevedenia vrátane vstavaných kuchynských spotrebičov. Firma ponúka aj poradenstvo pri výbere kuchynských elektrospotrebičov. Vybrať si môžete z viac ako desiatky zvučných značiek, ako napríklad Bosch, Siemens, Elica, Miele, Sirius a ďalšie. Riešenia vám predstavia prostredníctvom vysokokvalitnej 3D vizualizácie. V prípade záujmu vám firma dokáže zabezpečiť nielen profesionálneho nábytkového dizajnéra, ale aj celkovú výrobu na mieru. Trendom sú dnes vstavané kuchyne so vstavanými spotrebičmi a práve tie vám v jedinečných prevedeniach dokáže zabezpečiť kuchynské štúdio Luxdan v Bratislave, ktoré má pobočku i v Trnave.

Kuchyne, ktoré zapadnú do každej domácnosti

Štýl kuchýň je veľmi rôznorodý. Zapadnú do jednoduchého i luxusného dizajnu vášho príbytku. Spoločnosť vám taktiež pripraví dokonalé presné podklady pre aplikáciu rozvodov elektriny, plynu a vody. Pomôže vám vybrať z množstva nevyhnutných doplnkov ako sú drezy, batérie či príborníky.

Vstavané kuchynské spotrebiče

Základom je kvalita

Každá gazdinka sníva o priestrannej kuchynskej pracovnej doske. Nie vždy je však veľkosť najdôležitejším atribútom, podľa ktorého by sme sa pri výbere mali riadiť. Kuchynskú pracovnú dosku nekupujete na chvíľu, a tak by vám malo záležať hlavne na kvalite výrobku. Tá sa, samozrejme, s vašimi ďalšími predstavami nevylučuje. V ponuke kuchynského štúdia Luxdan v Bratislave nájdete pracovné dosky z nehrdzavejúcej ocele, dreva, kameňa, ale aj z iných vysoko kvalitných a odolných materiálov.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!