Konečne ste sa dočkali vytúženej chvíle. Stojíte vo vlastnom byte a myslíte len na jedno – ako ho čo najlepšie zariadiť. Kráľovstvom väčšiny žien je kuchyňa. Žena v nej trávi veľa času a chce, aby spĺňala nielen jej praktické, ale aj estetické požiadavky.

Jednou z možností, ako predstavu efektívnosti a efektnosti splniť, je kuchyňa na mieru. Kuchyne na mieru v dnešnej dobe nie sú len pre vyvolených. Sú dostupné pre bežného človeka za primeranú cenu a v pomerne vysokej kvalite.

Ak ste pevne rozhodnutí pre kuchyňu na mieru, je dôležité vybrať si vhodného dodávateľa. Neunáhlite sa a pozorne hľadajte a všímajte si detaily. Dajte na referencie a odporúčanie svojich známych.

Predovšetkým je dôležité zmerať správne všetky miery v celej miestnosti. Merajte čo najpodrobnejšie, nič nevynechajte. Zaznamenajte si miery okien, dverí, otvorov a zabudovaných spotrebičov. Veľmi podstatné je zaznamenať polohu plynových a elektrických rozvodov a vodovodnej prípojky. Najlepšie je použiť štvorčekový alebo milimetrový papier. Ak vám táto úloha príde príliš náročná, nerobte si starosti a zverte meranie odborníkom. Zbavíte sa zodpovednosti za prípadné omyly či nepresnosti.

Kuchynské linky sa zhotovujú z rôznych materiálov. Využíva sa masívne drevo alebo laminátové materiály. K dispozícii je množstvo farebných vyhotovení. Imitácia buku, jelše, hrušky, brezy alebo borovice patria medzi kuchynskú klasiku.

Okrem farebného zhotovenia si musíte vybrať dvierka. V ponuke sú jednoduché hladké línie alebo rôznorodé dekoratívne frézované prvky taktiež v laminátovom alebo fóliovom vyhotovení. Stále štýlové sú kuchyne v prevedení dyhy, masívu, ale aj lesku. Fantázii sa medze nekladú a môžete spojiť rôzne prvky, odtiene a vyhotovenia.

Súčasťou kuchynskej linky je pracovná doska, ktorá je zhotovená z drevotriesky alebo umelého kameňa. Sklá sú vyrábané v rôznych odtieňoch a vzoroch. Veľmi trendovo pôsobia hliníkové rámčeky. Do kuchynskej linky môžete zakomponovať rolety, ktoré sú praktické a veľmi obľúbené.

Ku kuchyni a výberu kuchynskej linky patrí správny výber farieb a tvarov obkladov či dlažieb. Trh je presýtený množstvom rozmanitých odtieňov s rôznymi dekoratívnymi prvkami. Veľkej obľube sa tešia drobné mozaiky s premysleným škárovaním. Novinkou sú priehľadné sklenené tabule, ktoré môžete použiť aj do priestorov, ktoré sú vystavené vysokým teplotám. Okrem estetického efektu, sú aj veľmi praktické na údržbu.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!