Rozhodli ste sa, že už viac nechcete pri príprave jedál alebo chutných dobrotách stráviť aj niekoľko hodín a radšej tento čas vynaložíte na niečo zmysluplnejšie? Dobrá voľba! Už viac nemusíte stáť pri kuchynskom stole s nožom, strúhadlom či mixérom v ruke a jediné, čo musíte pre to urobiť, je zabezpečiť si multifunkčný kuchynský robot Bosch MUM 4880 a máte o starosť menej!

Cena dnes: 126,90 €

kuchynsky-robot-bosch-mum-4880

Necelých 127 eur vám zaručí rýchle nastrúhanie zemiakov, pomletie mäsa či rozmixovanie obľúbeného ovocia. Robot Bosch MUM 4880 má funkciu Multi-motion-drive, čo znamená, že metličky sa pohybujú nielen v strede misy, ale aj po jej okrajoch a spracujú tak celý obsah v nej. Gumové prísavky sú samozrejmosťou, aby ste sa vyhli nepríjemnému pohybovaniu robota po pracovnom stole.

Súčasťou tohto kuchynského robota je mäsomlynček, plastový mixér či nerezová miešacia miska. Robot má štyri rýchlostné stupne a multifunkčné rameno, ktoré si môžete nastaviť do rôznych polôh podľa potreby. Navyše nezaberá príliš veľa miesta, a teda ho nemusíte po každom použití baliť a odkladať, ale stačí ho nechať na kuchynskom pulte a používať najčastejšie, ako sa len dá.

Neváhajte a ušetrite si drahocenný čas. Robot za vás urobí plnohodnotnú prácu a vy môžete len oddychovať alebo venovať sa činnosti, ktorá vás baví!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!