Kuchynský robot Bosch MUM 4880

Kuchynský robotRozhodli ste sa, že už viac nechcete pri príprave jedál alebo chutných dobrotách stráviť aj niekoľko hodín a radšej tento čas vynaložíte na niečo zmysluplnejšie? Dobrá voľba! Už viac nemusíte stáť pri kuchynskom stole s nožom, strúhadlom či mixérom v ruke a jediné, čo musíte pre to urobiť, je zabezpečiť si multifunkčný kuchynský robot Bosch MUM 4880 a máte o starosť menej!

Necelých dvesto eur vám zaručí rýchle nastrúhanie zemiakov, pomletie mäsa či rozmixovanie obľúbeného ovocia. Robot Bosch MUM 4880 má funkciu Multi-motion-drive, čo znamená, že metličky sa pohybujú nielen v strede misy, ale aj po jej okrajoch a spracujú tak celý obsah v nej. Gumové prísavky sú samozrejmosťou, aby ste sa vyhli nepríjemnému pohybovaniu robota po pracovnom stole.

Bežná cena: 221.90 €  – s nami ušetríte: 37 % = 83.00 €

Aktuálna cena: 138,90 €

Objednať Bosch MUM 4880 na hej.sk »»

Súčasťou tohto kuchynského robota je mäsomlynček, plastový mixér či nerezová miešacia miska. Robot má štyri rýchlostné stupne a multifunkčné rameno, ktoré si môžete nastaviť do rôznych polôh podľa potreby. Navyše nezaberá príliš veľa miesta, a teda ho nemusíte po každom použití baliť a odkladať, ale stačí ho nechať na kuchynskom pulte a používať najčastejšie, ako sa len dá.

Možno vás už úplne presvedčí DVD disk, ktorý je súčasťou balenia kuchynského robota. Je na ňom nahraných neuveriteľných 86 receptov, pripravených s pomocou robota Bosch MUM 4800. Neváhajte a ušetrite si drahocenný čas. Robot za vás urobí plnohodnotnú prácu a vy môžete len oddychovať alebo venovať sa činnosti, ktorá vás baví!

Objednať Bosch MUM 4880 na hej.sk »»