Wellness na Slovensku môžeme opísať len v samých superlatívach. Relaxačné pobyty sú priam ojedinelé vo svojej kvalite. Kúpele na Východnom Slovensku neostávajú nepovšimnuté a aj v tejto časti nádhernej krajiny Slovenskej republiky sa nachádzajú skvelé kúpele. Ako prvé na paškál, si zoberieme skôr tie známejšie, ktoré si cení ako oko v hlave celá Európa.

Historicky známe stredoveké mesto Bardejov, sa pýši neďalekým skvostom, Bardejovskými Kúpeľmi. Keby ešte žila uhorská a poľská šlachta, isto by ste počúvali len samé chvály niekdajších najbohatších ľudí v Európe, spoločenský vyšších ľudí, ktorých dnes môžeme porovnať s našími telebritami. Škoda, že na Slovensku nie sú skutočné celebrity, že? Bardejovské Kúpele obklopuje krásna príroda.Z troch strán husté ihličnaté lesy dodávajú čerstvý vzduch, tichučké miesto ako ušité na mieru pre strávenie kvalitného wellness pobytu. Stretnete sa tu s profesionálnym medicínskym tímom, komplexnou perfektnou kúpeľnou liečbou a taktiež sa nemusíte báť ani o základné fyziologické potreby. Ubytovanie a strava spojená s relaxom vám vytvorí úsmev ako banánik.

Ďalšou dominantou kúpeľov na Východnom Slovensku sú nepochybne aj klimatické a minerálne kúpele Vyšné Ružbachy. Tiež ako Bardejovské Kúpele, aj tieto sú obklopené krásnymi parkami ihlačnatých lesov. Prostredie je príjemné, pokojné a klíma je dá sa povedať mierna. Vyšné Ružbachy sú známe aj vďaka prírodným kúpaliskam umiestnených v kráteroch. Aktivít na aktívne prežitie voľného času je tu viac než dosť. Určite si pozrite najznámejšiu atrakciu, travertínový lom, kde sú vďaka šikovným umelcom nádherné sochy. Gelária týchto sôch vás určite milo prekvapí. Pacienti v Ružbacoch sa môžu tešiť aj na skvelé, profesionálne liečebné procedúry ako sú elektroliečebné, balneoterapeutické procedúry a hlavne klimatoterapia a psychoterapia. Kúpele Vyšné Ružbachy disponujú kvalitnými liečebnými zariadeniami, kde môžeme spomenúť aj hydroterapiu, elektroliečbu a špičkové laboratóriá.

Nebojte sa pocítiť silu wellnessu na Slovensku. Personál a ponúkané služby ako sú liečebné procedúry, rôzne masáže, kvalitné kúpele robia zo Slovenska vyhľadávanú krajinu. Na Východnom Slovensku sú ešte štyri známe kúpele, kde tiež nebudete nešťastný z pobytu. Kúpele Štós, Kúpele Nový Smokovec, Kúpele Štrbské Pleso a Kúpele Tatranské Matliare, ktoré sa vyznačujú najmä dobrou klimatickou nadmorskou výškou, vďaka čomu je tu krásny čerstvý vzduch bez škodlivých látok a taktiež peknou prírodou a v neposlednom rade aj atrakciami, ktorých je tu vskutku neúrekom.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!