Spodné prádlo je nevyhnutnou súčasťou každého dňa a preto je veľmi dôležitý správny a kvalitný výber. Môže byť snáď niečo nepríjemnejšie, ako sa cítiť zle a mať nepohodlné nohavičky či podprsenku? Kto takúto situáciu nezažil, nevie objektívne posúdiť to, aké je naozaj potrebné dôkladne a správne vybrať spodné oblečenie. V opačnom prípade sa budete cítiť nesvoja a v konečnom dôsledku aj nepríjemne.

Cena, vzhľad i kvalita
Pravdou je, že zväčša si my, dámy, kupujeme spodné prádlo podľa prvého dojmu, teda podľa toho, ako vyzerá, aká je farba a v neposlednom rade aj podľa ceny. Širokospektrálne obchody predsa len ponúkajú lacnejšie varianty spodného prádla, no kvalitou sa vymykajú štandardu. Čo teda robiť v takýchto prípadoch?

Ak vyberáte nohavičky, ktoré majú bežný či francúzsky (kraťasový) tvar, nie je problém si ich kúpiť v obchodoch, ktoré nie sú priamo zamerané na predaj spodného prádla. V nich za nohavičky nezaplatíte viac ako štyri eurá a pri takom enormnom množstve prádla, ktoré je nevyhnutné mať, je táto cena viac ako prijateľná.

Niektoré dámy však nohavičky so strihom úplne obyčajným razantne odmietajú a preferujú novší strih nohavičiek – tangá. Tie však neuprednostňuje každá žena, no je nepochybne známe, že či už ako spodné prádlo, alebo ako plavky, sú tangá obľúbené a používané. Sú však odporúčané?

Podľa odborníkov tangá predávané v bežných obchodoch s oblečením nie sú svojim strihom hygienicky vhodné ako spodné prádlo. Práve preto je dôležité, ak už ste sa rozhodli pre tento sexi typ prádla, kupovať len to najkvalitnejšie, ak si len nechcete spôsobiť zápaly či svrbivé ochorenia. Vaši páni určite ocenia odhalené pozadie, no myslite pritom v prvom rade na svoje zdravie, veď aj iný typ spodného prádla môže pôsobiť božsky.

Nežnejšie pohlavie dá istotne za pravdu faktu, že najväčší problém nastáva pri výbere podprsenky. V situácii, ak je žena obdarenejšia sa výber a nákup rapídne sťažuje. Nie je nič horšie ako podprsenka, ktorá nie je dostatočne pevná a má citeľné nedostatky. Ich nakupovanie v nešpecializovaných obchodoch môže byť veľmi rýchlo oľutované.

Nekvalitné podprsenky majú ramienka, ktoré sa natiahnu a neplnia svoju dôležitú úlohu, kostice prederú látku a spôsobujú bolesť a rany, zlý materiál dokáže nechcené divy a odreniny na chrbte či pod rukami sa budú hojiť pomaly a veľmi dlho. Stojí vám to za pár ušetrených eur?

Najlepším riešením je predsa len zájsť do obchodu, ktorého sortiment je zameraný práve na spodné prádlo i podprsenky a vybrať si kvalitu. Podprseniek predsa len nie je potrebné mať toľko, čo nohavičiek a preto sa nepochybne oplatí zainvestovať a dať prednosť kvalite nad kvantitou. Možno máte predsudky, že v špecializovaných obchodoch nájdete len starodávne a nemoderné spodné prádlo, no už dávno tomu tak nie je a aj tieto obchody ponúkajú široký výber farieb, vzorov, tvarov a typov podprseniek, z ktorých si určite aj vy vyberiete tú správnu pre vás, ktorú budete rady nosiť a bude viac ako pohodlná.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!