S výberom spodnej bielizne má každá žena bohaté skúsenosti. Nakupujeme nielen pre seba, ale i pre našich partnerov a potomkov. Vyberáme pre nich tie najkvalitnejšie materiály, najlepšie strihy a najmodernejšie vzory. Ale ruku na srdce milé dámy. Koľko z nás vyberá to najlepšie i pre seba? A vôbec si pod tým najlepším nepredstavujte tie najdrahšie modely od špičkových módnych tvorcov! Už dávno neplatí že cena určuje kvalitu.

Nakupujte srdcom i hlavou

Kvalitnú spodnú bielizeň dnes kúpite nielen v kamenných predajniach, ale i na internete. Pri nákupe v e-shopoch sa spoľahnite na osvedčených predajcov, ktorí Vám v prípade potreby tovar vymenia alebo Vám vrátia peniaze späť na účet. Najväčšou výhodou takéhoto nákupu spodnej bielizne je oveľa nižšia cena než v kamenných obchodoch a možnosť výberu z pohodlia domova.

V popise bielizne si pozorne prečítajte zloženie materiálu, prípadne si pozrite zem pôvodu. Rozlišujte medzi bielizňou na každodenné nosenie a takou, ktorú chcete nosiť skôr výnimočne. Rafinované čipkové podprsenky s výrazným push-up efektom sú skvelým doplnkom na večer, ale rozhodne nie sú vhodné do práce a na celodenné nosenie.

Ak máte pri výbere pochybnosť, alebo sa chcete poradiť, využite možnosť osobnej konzultácie po telefóne s kvalifikovaným pracovníkom e-shopu.

Obzvlášť starostlivo vyberajte podprsenky. Okrem veľkosti si ujasnite i účel, pre ktorý bude podprsenka určená. V zásade platí, že každá žena by mala mať k dispozícií niekoľko druhov na rôzne príležitosti a každý typ aspoň v dvoch farbách – biela a čierna. Správne zvolená podprsenka vyzdvihne Váš pôvab bez ohľadu na veľkosť Vašich predností.

„Tangá“ alebo klasické nohavičky?

Traduje sa, že najväčšiu slávu nohavičkám priniesli kankánové tanečnice, ktoré s cieľom prilákať viac mužov do publika skrátili ich dĺžku tak, aby im boli vidieť stehná. Na tu dobu skutočne revolučné riešenie.

Dnešné nohavičky ponúkajú ďaleko viac možností. Vyberať môžete nielen podľa preferencií, ale i podľa potreby. Milovníčky klasiky a pohodlia ocenia nohavičky tradičného strihu. Pokiaľ chcete držať krok s módou, ale nechcete sa obrať o pohodlie skúste šortkový strih nohavičiek. Veľké množstvo použitých materiálov a strihov Vás skutočne prekvapí.

Tango nohavičky, alias tangá si obľúbili najmä mladšie ročníky. Pristanú každej žene a nie sú vidieť pod žiadnym oblečením. Máte pocit že tento kus oblečenia nemôže byť pohodlný? Omyl! Tak ako klasické nohavičky, i tango nohavičky dnes ponúkajú veľké množstvo strihov a použitých materiálov. Pri správnom výbere a dodržovaní hygienických zásad nehrozia ani zdravotné komplikácie.

Niečo extra na večer

Dámy, nezabúdajte na erotickú spodnú bielizeň. Minimálne jedna sada by mala byť súčasťou Vašej výbavy. Výberom luxusnej a sexi spodnej bielizne potešíte totiž nielen seba, ale i svojho partnera. Zabudnite na všetky svoje fyzické nedostatky a ukážte mu svoju žiadostivosť a zmyselnosť. Takúto ženu si totiž praje mať doma každý muž. Vy sa budete cítiť ako bohyňa a v jeho očiach stúpnete hneď v niekoľkých smeroch.

Veľký výber kvalitnej spodnej bielizne pre každú príležitosť za nízke ceny prináša Astratex.sk.