Ľudia milujú zľavy, výpredaje, súťaže a všetko, na čom môžu ušetriť, či dokonca zarobiť. Pre tých, ktorí radi súťažia je tu web slovenske-sutaze.sk, ktorý každý deň prináša veľké množstvo súťaži pre všetky vekové kategórie. Nielenže si môžete zasúťažiť o skvelé ceny, ale po vyplnení dotazníka môžete získať vzorky kozmetických výrobkov či iných produktov zadarmo. Pre milovníkov zliav je tu široká ponuka služieb a produktov za neuveriteľne nízke ceny. Dovolenky so zľavou viac ako 50%, kozmetické výrobky so zľavou až do 70%, akcie na počítačové programy a mnoho ďalších akcií. Ale tráviť čas pri počítači v týchto horúčavám je nezmysel. Vyberte sa radšej von a schlaďte sa!

V horúcich letných dňoch nás najlepšie schladí ľadový kúpeľ či chladený nápoj. Najobľúbenejším drinkom žien počas horúcich dní je Mojito. Neodolá mu žiadna žena! Večer najlepšie padne chladené biele víno, či šampanské. Síce netradičné, ale skúste podávať chladené červené víno, uvidíte, že si ho zamilujete. Jeho vôňa a chuť Vás dostanú.

Piť v lete horúce nápoje nie je zaujímavé asi pre nikoho. Ale čo horúca káva? Tej neodolá žiadny „kávičkár“. Káva však chutí výborne aj chladená. Do horúcej kávy vložte pár kociek ľadu a káva získa ideálnu teplotu. Jej chuť a aróma zostanú nezmenené!

Foto: SXC.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!