Vedeli ste že lieky môžete nakupovať pohodlne cez internet dvadsaťštyri hodín denne a sedem dní v týždni? Online lekárne sa na Slovensku v posledných dvoch rokoch naozaj rozmohli. Celkovo e-shopy a oblasť internetového predaja stále kumuluje na objeme predaja. V tomto článku sa zameriam na konkrétnu lekáreň ktorá má aj internetovú verziu a to Pilulka24. Jej kamenná predajňa sa nachádza v Podunajských Biskupiciach blízko Bratislavy.

1044921_489759957771562_284379470_n

V lekárni ale aj na webe nájdete skutočne široký sortiment produktov od  liekov na konkrétne choroby ako môžu byť problémy s kožou, srdcom, nohami až po zdravotnícke pomôcky alebo vitamínové doplnky na každý deň. Okrem naozaj širokého sortimentu, vás potešia najnižšie ceny na vybrané produkty. To že Pilulka24 naozaj udržuje kvalitu a nízke ceny sa môžete presvedčiť aj z recenzií na Heureka.sk, Najnakup.sk alebo Pricemania.sk. Zákazníci komentujú a reagujú aj priamo na stránke lekárne, takže ohodnotenie našich služieb je vám priamo po ruke. Pre nás je najdôležitejšie vyhovieť našim klientom a splniť ich priania a požiadavky ktoré sú pre nás záväzkom.

Medzi obľúbené doplnky ktoré vyhľadávajú naši zákazníci patrí Wobenzym, ten pozitívne vplýva na imunitu cez enzýmy ktoré obsahuje. Okrem toho sa dá o ňom hovoriť ako o všelieku, keďže pôsobí aj na po úrazové poruchy, zápaly, lymfedémy (opuchy spôsobené poruchou odtoku lymfy). Tento liek sa používa najmä po operáciách, lebo napomáha hojeniu. Môžete ho používať spoločne s antibiotikami a dlhoročným výskumom a praxou je dokázaný pozitívny účinok na celkovú regeneráciu organizmu.

1013696_489759961104895_1462818252_n

Druhým veľmi obľúbeným doplnkom je Inofolic, tento vám pomôže otehotnieť prirodzenou cestou. Jeho hlavnou zložkou je inositol ktorý obnovuje funkciu vaječníkov a reguluje menštruačný cyklus, upravuje prejavy androgenizmu (akné, nadmerné ochpenie) a tiež aj normalizuje hladiny tukov v krvi. Druhou podstatnou zložkou Inofolicu je kyselina listová ktorá je potrebná v období plánovania tehotenstva a pri tehotenstve, pretože prispieva k správnej syntéze aminokyselín, tvorbe krvi a k správnemu fungovaniu imunitného systému. Táto prirodzená cesta k otehotneniu je najlepších riešením pre mamičku ako aj dieťa.

Potom ako Inofolic pomohol otehotnieť mnohým mamičkám ich ďalšie kroky na stránke smerujú k produktom rady Nutrilon. Tie pomáhajú vášmu dieťatku so zdravým vývinom vďaka obsahu unikátnej zmesi probiotík, ktorá napodobňuje funkciu oligosacharidov materského mlieka. Produkty značky Nutrilon sú výživovými doplnkami a preto nemôže nahradiť všetky funkcie materského mlieka. Napriek tomu, 30 ročný vývin a výskum v tejto oblasti prispel k výsledkom, ktoré skutočne prispievajú k zdravému vývinu dieťaťa.

Potom ako u nás nakúpite, na vás Pilulka24 nezabúda. Ponúkame vám vernostný systém, ktorý vám je k dispozícií pri každom nákupe. Ide o zľavy a darčekové balíčky, ktoré dostanete pri kúpe produktov konkrétnych značiek ako je Bioderma, Skin-cap, Avene a ďalších. Nakupovanie online je pohodlné, rýchle, jednoduché a vám šetrí čas, ktorý môžete využiť na zábavu alebo aj prácu ktorú potrebujete dokončiť.

Naša lekáreň vie o vašich problémoch cez online dotazníky a poradňu pod každým produktom. Všetky otázky sú zodpovedané do 24 hodín a preto si nemusíte robiť starosti s problémami ktoré vás trápia. Okrem toho mnoho ľudí sa možno už pýtalo pred vami a preto stačí vyhľadať otázku ktorá zaujíma aj vás.

Dodanie liekov je rýchle a nevyžaduje zbytočné podpisovanie formulárov o poučení a podobne a predaj liekov je v súlade s právnymi podmienkami. V tomto článku som vymenoval len niekoľko výhod pri online nákupe cez lekáreň Pilulka24. Dúfam že vás to inšpirovalo a dozvedeli ste sa viac o výhodách ktoré sú dostupné aj pre vás.