Wellness podľa kúpeľov Patince

Príjemný odpočinok nájdete v kúpeľoch Patince, ktorého tajomstvom úspechu je liečivý termálny prameň, ktorý priaznivo pôsobí najmä na choroby pohybového aparátu. Kúpeľné techniky ako napríklad hydromasáž, vodná terapia, fínska sauna, ale aj netradičné služby ako napríklad aromaterapia a tepidárium, máte možnosť vyskúšať v nádhernom prostredí kúpeľov Patince.

Pre športovo zdatných, je pripravený športový bazén, pre ľudí túžiacich po oddychu, relaxačný bazén a pre tých najmenších, detský bazén.

Wellness v Podhájskej

Termálne kúpalisko Podhájska, poskytuje svojim návštevníkom jedinečné more na Slovensku. Týmto tzv. morom je termálny prameň, ktorého liečivé účinky sú prirovnávané k účinkom Mŕtveho mora. Okrem liečivej sily termálneho prameňu, môžete vyskúšať aj klasické wellness služby a zariadenia – sauny, solárium, perličkové a vaňové kúpele či fitnes centrum.

Ďalej sa môžete rozhodnúť, či si zaplávate v plaveckom bazéne, vo veľkom bazéne, či uprednostníte oddychový areál pred plávaním, plávanie nahradíte iným športom v športovom areáli, vyskúšate masáže, pomocou ktorých sa zbavíte stresu či vyskúšate dobrodružstvo autokempingu.

Wellness služby v regeneračnom centre Tip-Top.

Štúdio zamerané na zdravý pohyb, časovo nenáročné, za to účinné cviky pre formovanie krásnej, štíhlej postavy. Názov Tip-Top nie je náhodný, môžu sa ním vyjadriť skutočne jedinečné a prevratné služby, medzi ktoré patrí napríklad aj používanie prístroja Wacu Well, ktorý je určený na zoštíhlenie problematických partií brucha, zadku, stehien a bokov. Wacu well je inak povedané netradičné cvičenie, polhodinová chôdza v uzavretej kabínke. Okrem zoštíhľujúceho cvičenia, si môžete dopriať aj iné wellness služby, ako napríklad aj príjemné, uvoľňujúce masáže.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!