V požičovniach spoločenských šiat nájdeme naozaj všetko od jednoduchých odevov až po tie, ktoré sa pohybujú vo vysokých cenových reláciách.

Ak vám peniaze nechýbajú, luxus si zadovážite veľmi jednoducho. Stačí sa zveriť do rúk prestížneho módneho poradcu alebo návrhára, ktoré vám navrhne šaty na mieru. Máte istotu, že budete jedinečná a nemusíte sa báť výskytu šiat v podobnom vyhotovení. Toto však nie je prípad bežnej ženy, pretože za luxus sa platia veľké peniaze. Ak chcete, aby šaty pôsobili luxusne, stačí šikovná krajčírka, ktorá spojí vašu nápaditosť s jej zručnosťou. A krásne luxusné šaty sú na svete.

Základom sú metalické lesklé látky, ale stále in je aj satén a taft. Luxus pomôžu šatám dodať ozdobné prvky. Zlaté, strieborné a metalické výšivky sú to pravé orechové. Ak sa vám nepozdávajú výšivky, siahnite po trblietavých korálkach, kamienkoch či flitroch. Ak ani tie nie sú vaša šálka kávy, siahnite po čipke alebo pierkach. Šmrnc dodá šatám vrstvenie a všade prítomné volány.

Luxusný výzor nie je len o lesklých látkach a bohatom zdobení. Honosne pôsobí pelerína, bolerko, ktoré môže vyť v imitácii kožušiny. Nezabudnite na rukavičky. Celkový luxusný outfit pomôže nadobudnúť make-up a účes. V tejto oblasti by ste sa mali spoľahnúť na profesionálov, ktorí vám poradia zladiť jednotlivé prvky a vytvoriť nádherný celok. Ak ste stavili na luxusné šaty, potom treba mať na pamäti, že vhodný je jednoduchý účes a jemný make-up. K šatám samozrejme patrí kabelka zladená s topánkami a šperkami. Ak ste sa nechali zlákať jednoduchými šatami s luxusného materiálu, o to nápaditejšie šperky môžete použiť. Ligotavé krištáliky a perly vám poskytnú skvelú službu. A nezabúdajte, že luxusné šaty nie sú len o peniazoch. Veľakrát stačí málo a môžete očariť šatami, ktoré ani zďaleka nestoja toľko ako predražené róby.

Foto: Flickr.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!