Tradičný porcelán v podobe čajovej súpravy, obdivuje snáď každý milovník krásy a originality. Tento krát, však porcelán môžete spoznať aj v inej podobe – neskrášli len byt, ale aj nechty! Do popredia vstupuje jedinečná kombinácia – kvalitný, luxusný porcelánový prášok a skrášľujúca nechtová kozmetika. Ešte ste o tejto novinke nepočuli? Ak chcete poznať trendy 2010 nechtovej kozmetiky, rýchlo to zmeňte, táto jedinečná manikúra vás iste osloví! Porcelánové nechty sú v podstate akrylové nechty, pričom sa na nechty nanesie biely prášok z porcelánu a špeciálna tekutina, ktorá urýchľuje proces stvrdnutia nechtov.

Prepychové porcelánové nechty sa vyznačujú jemným vzhľadom, s dôrazom na prirodzenosť a dlhotrvácnosť. Pravidelná starostlivosť o nechty, ktorá sa vyžaduje vykonávať každé 2 týždne, zaručuje, že „nechtový porcelán“ vydrží až neuveriteľné 3 mesiace! Tieto nechty, sú často označované aj ako živicové nechty; dôvodmi takéhoto pomenovania môžu byť dve základné vlastnosti porcelánových nechtov – dobrá priľnavosť na nechty a ochrana pred nechtovými ochoreniam, akými môže byť napríklad nechtová pleseň.

Porcelánové nechty – modelácia na tipoch

Foto: Youtube.com, Video: Youtube.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!