Takmer žiadny, ale kto sa chce iba pobaviť, nech vyskúša. Zaľúbiť sa, prežiť romantické chvíle s človekom, ktorého ani dokonale nepoznáme a po niekoľkých dňoch sa definitívne rozlúčiť nemôže urobiť žiadnej žene dobre. Hlavne ak to myslí aspoň trochu vážne a jej city k dotyčnému sa už po krátkej dobe prehĺbili k niečomu vážnejšiemu. Ak však hľadáte iba letné pobavenie a únik zo stereotypného života, prečo nie? Majte však pritom na mysli, že láske bude po vašom odchode koniec a vám môžu ostať už iba tak oči pre plač, v tom lepšom prípade veselé spomienky. Preto sa nikdy nevrhajte bezhlavo, ani iba tak pre zábavu do vzťahu s cudzincom, ktorého poznáte sotva pár dní aj s cestou, o ktorom vôbec nič neviete, a ktorý žije od vás niekoľko tisíc kilometrov ďaleko. Vo väčšine prípadov to končí zlomeným srdcom ženy a novým vzťahom vášho pána úžasného s jednou z ďalších turistiek.

Prečo vlastne letné vzťahy vznikajú?
Leto je akoby čarovným obdobím pre vznik nových partnerstiev a nadväzovanie nových kontaktov. Prispievajú k tomu aj poodhalené telá žien, ktoré prirodzene viac dráždia mužské pohlavie ako v zimných mesiacoch. Taktiež sme v lete viac odviazanejšie, dlhšie dni nám umožňujú tráviť viac času von s kamarátmi, pri drinkoch v baroch a dovolenkové obdobie, kedy sa nemusíme stresovať skorým ranným vstávaním do práce nás robí viac uvoľnenejšie.

Aj napriek tomu, že mnohé letné lásky krachujú, predsa existujú aj také, ktoré prechádzajú do trvalejšieho vzťahu. Vždy však pritom ide o to, či sa hrnieme do vzťahu bezhlavo, s cieľom užiť si alebo sa dokážeme uvoľniť a prenechať citom maximálne voľný priebeh. Napriek všetkému by sme sa nemali brániť láske, či už ide o letnú alebo akúkoľvek inú. Skôr treba dbať na to, aby sme sa do nej nerútili bezhlavo a neuvážene, čo môže mať v konečnom dôsledku naozaj negatívne účinky na náš psychický stav.

Ženy sú vždy viac zraniteľnejšie ako muži a často znášajú rozchody oveľa ťažšie. Preto pozor! Letná dovolenka sa dá užiť aj bez mužskej spoločnosti, aj keď ženy a muži odjakživa patrili k sebe.

Letné lásky majú zaiste svoje čaro a mnohé ženy na ne vďačne spomínajú. A aj keď sa zaľúbenie ovplyvniť nedá, skôr ako tomu podľahnete, snažte sa premýšľať nad tým, či prípadný novovznikajúci vzťah má pre váš život nejaký zmysel a či ste obaja schopní vytvoriť vhodné podmienky na to, aby vytrval. V opačnom prípade sa do letnej lásky radšej ani nepúšťajte a to ani v prípade neviazanej zábavy, pretože ak ste citlivé žieňa, môže sa vám to vrátiť v podobe zlomeného srdca a niekoľkých litrov vyronených sĺz.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!