Na jednej strane hriešna zábava v uliciach Bangkoku, na strane druhej budhistická meditácia. Napriek modernizácii doby, Thajsko naďalej zostáva domovom stredovekých filozofií – najpopulárnejšou vo svete je thajská masáž, ktorej korenie siahajú do meditačných cvičení v spojení s uvoľňujúcou masážou. Ak patríte k milovníkom jogy, pri thajskej masáži si prídete na svoje.

Môžete sa tešiť na približne dvojhodinový maratón, v ktorom vás čaká dôkladný strečing, naťahovanie chrbtice aj celého tela a joginske cviky. Hoci súčasťou tejto masáže je aj povestné praskanie kĺbov či postavenie sa maséra na chrbát príjemcu masáže, niet sa čoho obávať; všetky činnosti spojené s thajskou masážou sú šetrné a prispôsobené na komfort klienta. Tak, ako ani pred tisíckami rokov, starovekí maséri nepoužívali vonné oleje, dnešní vyškolení maséri sa pri tomto druhu masáže, zaobídu tiež bez esenciálneho oleja. Thajská masáž, je teda relaxačná masáž, nielen pre odvážnych, ale pre všetkých tých, ktorí chcú zažiť úžasný pocit „znovuzrodenia“ a radosti z pružného tela!

Foto: pixabay.com, Video: Youtube.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!